تخلیه روزانه فاصلاب پشت کاروانسرای حاج کمال رباط کریم

مسئول واحد امداد ۱۳۷ شهرداری رباط کریم از تخلیه آب روزانه فاصلاب پشت کاروانسرای حاج کمال با موتور روبین به منظور حفظ و نگهداری از میراث فرهنگی و جلوگیری از تخریب آن خبر داد .

به گزارش رباط نیوز،جعفر فرجیار گفت : به منظور جلوگیری از تجمع آب و انتقال نم به سازه کاروانسرای حاج کمال هر روزه توسط واحد ۱۳۷ عملیات تخلیه آب و فاضلاب تجمیع شده در پشت این بنا انجام می پذیرد .

وی ادامه داد : در پشت کاروانسرا آبراهی وجود دارد که مسیر عبور فاضلاب خانه های واقع در رباط قدیم است و به دلیل شیب موجود بعضا موجب تجمع آب در این نقطه می گردد که واحد ۱۳۷ به صورت روزانه اقدام به تخلیه این آب می نماید .

فرجیارتصریح کرد : رفع سد معبر در میادین اصلی شهر ، رفع آبگرفتگی ها در موقع بارندگی  ، تعویض و تعمیر مخازن زباله و شستشوی آنها به لحاظ جلوگیری از انتشار آلودگی های زیست محیطی در سطح شهر را میتوان از جمله اقداماتی برشمرد که واحد امداد ۱۳۷ در شهر رباط کریم انجام می دهد.

مسئول واحد امداد ۱۳۷ شهرداری رباط کریم در پایان بیان داشت : این واحد بصورت شبانه روزی در خدمت مردم فهیم شهر رباط کریم بوده و از شهروندان تقاضا دارم هرگونه نواقص و معایب بوجود آمده ناشی از شرایط فصلی و همچنین فوریت های شهری را با تلفن ۱۳۷ در میان بگذارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *