تحویل یک حلقه مار و یک قلاده توله گرگ به محیط زیست رباط‌کریم

علیرضا عطائی با اعلام این خبرگفت : روز گذشته در پی تماس ماموران آتشنشانی ، ماموران یگان حفاظت محیط زیست رباط کریم و یک حلقه مار پلنگی و یک قلاده توله گرگ را که توسط پرسنل آتشنشانی رباط کریم از مرگ رهایی یافته بود را تحویل گرفتند.

به گزارش رباط نیوز، علیرضا عطائی با اعلام این خبرگفت : روز گذشته در پی تماس ماموران آتشنشانی ، ماموران یگان حفاظت محیط زیست رباط کریم و یک حلقه مار پلنگی و یک قلاده توله گرگ را که توسط پرسنل آتشنشانی رباط کریم از مرگ رهایی یافته بود را تحویل گرفتند.
وی اظهار داشت مار پلنگی و نیز توله گرگ که به علت رفتار نارست وضرب و شتم عده ای از افراد بی ملاحضه در وضعیت نامطلوبی از نظر سلامتی قرار داشت، سریعا جهت انجام امور درمانی به مرکز نگهداری حیات وحش پارک پردیسان منتقل شد.
عطائی ضمن بیان تلاش های کلیه همشهریان عزیز در پاسداری از طبیعت و حیات وحش از زحمات پرسنل آتشنشانی شهرستان در جهت نجات جانداران مذکور قدردانی نموده و از شهروندان تقاضا نمود در صورت مشاهده و مواجهه با چنین مواردی ضمن خودداری از ضرب و شتم وهرگونه درگیری با حیات وحش نسبت به اطلاع رسانی موضوع به ادارات زی ربط اقدام نموده تا علاوه بر حفظ سلامتی خود از وارد شدن هرگونه آسیب به حیات وحش منطقه نیز جلوگیری به عمل آید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *