رییس شبکه بهداشت و درمان رباط کریم:

تحول بزرگ در حوزه سلامت و درمان شهرستان رباط کریم

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم با اشاره به اقدامات دولت در حوزه سلامت گفت: به طور قطع باید گفت که دولت توانسته در حوزه سلامت و درمان اقدامات قابل توجهی را انجام دهد.

به گزارش خبرنگار پزشکی رباط نیوز، دکتر اسکندری، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم با اشاره به اقدامات دولت در حوزه سلامت اظهار کرد: به طور قطع باید گفت که دولت توانسته در حوزه سلامت و درمان اقدامات قابل توجهی را انجام دهد.

وی افزود: در شهرستان رباط کریم مراکز درمانی و بهداشتی خوبی احداث شده اما به دلیل عدم شناخت مردم، مراجعه کنندگان به این مراکز کم هستند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم ادامه داد: در پرند ۶ پایگاه بهداشتی وجود دارد و امروز خدمات خوبی را به مردم ارائه می دهند.

وی ابراز کرد: در نصیرشهر نیز پیش از این یک واحد درمانی وجود داشت اما این تعداد به ۲ مرکز افزایش یافته است.
اسکندری افزود: رباط کریم نیز دارای ۳ پایگاه درمانی است و به طور کلی این تعداد در شهرستان مطلوب است.

وی ادامه داد: سامانه سیب یکی از سامانه های حوزه نظام سلامت است که باید مورد توجه مردم قرار گیرد.
وی از ساخت یک مرکز اورژانس جاده ای در پرند خبر داد و‌گفت: قرار است این امر محقق شود و شرکت عمران نیز همکاری های مطلوبی در این باره داشته است.

دکتر اسکندری یادآور شد: با همکاری شهرداری رباط کریم قرار است پد هلی کوپتر امداد و نجات در کوه سیاه اسجاد شود تا بتواند به گونه سریع مصدومان و بیماران را به مراکز درمانی انتقال دهد.

رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: برنامه احداث بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در شهر پرند در نظرگرفته شده که درحال مطالعه طرح هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *