تحریم ها مانع از توسعه برنامه های عمرانی نشده

فرماندار بهارستان گفت : تحریمها و فشارهای سنگین اقتصادی دشمن علیه کشور و ملت عزیزمان نتوانسته است برنامه های عمرانی کشور را متوقف کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان بهارستان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بهارستان در سال ۹۹ که با حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: تحریمها و فشارهای سنگین اقتصادی دشمن علیه کشور و ملت عزیزمان نتوانسته است برنامه های عمرانی کشور را متوقف کند و هر هفته شاهد افتتاح تعداد زیادی پروژه عمرانی در سطح کشور هستیم .

فرماندار بهارستان تصریح کرد: در شهرستان بهارستان نیز با پرداخت وجوه حاصل از مالیات ارزش افزوده به شهرداریها و دهیاریها شاهد انجام طرحها و پروژه های خوبی در شهرستان هستیم .

وی با تجلیل از این اقدام ارزشمند دولت افزود: امیدواریم روند پرداخت اعتبارات ارزش افزوده ادامه یابد .

تمهیدی گفت: علیرغم تلاش مسئولان شهرستان برای اجرای طرحهای توسعه ای از محل اعتبارات ارزش افزوده متاسفانه هنوز فاصله قابل توجهی میان نیازهای شهرستان با زیر ساخت ها وجود دارد.

فرماندار بهارستان با بیان اینکه بهارستان در زمره شهرستانهای کمتر توسعه یافته است گفت برای جبران بخشی از این کمبودها نیازمند تخصیص اعتبارات ملی هستیم .

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *