تبدیل بیمارستان رباط کریم به مرکز درمان ناباروری در جنوب غرب استان تهران

معاون درمان وزارت بهداشت از تبدیل بیمارستان رباط کریم به مرکز درمان ناباروری در جنوب غرب استان تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، امروز و در بازدید «قاسم جان بابایی» معاون درمان وزارت بهداشت، تعداد ۴ دستگاه ونتیلاتور و ۵ دستگاه بایپپ جهت تجهیز I CU و بخش کووید تحویل این بیمارستان شد.

معاون درمان وزارت بهداشت، وضعیت تخت‌های درمانی در مراکز درمانی شهرستان رباط کریم را مورد بررسی قرار داد و گفت: بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) رباط کریم یکی از مراکز درمانی بیماران عفونی و کرونایی در جنوب غرب استان تهران است به دستگاه های اکسیژن ساز و سیستم های درمانی نوین تجهیز شده است و در صدد هستیم تا تعداد تخت های بخش ICU را افزایش دهیم.
از این رو تعداد ۴ دستگاه ونتیلاتور و ۵ دستگاه بایپپ ( دستگاه اکسیژن ویژه) جهت تجهیز I CU و بخش کووید تحویل این بیمارستان شده است.

با توجه به اینکه شهرستان رباط کریم در کریدور اصلی جاده ای و اتوبان های مختلف قرار گرفته و مجروحان تصادفات جاده ای به بیمارستان رباط کریم اعزام می شوند در صدد هستیم تاعلاوه بر بخش های ICU که دراین مرکز درمانی به همت دکتر حامد اسدی شریف مدیریت بیمارستان راه اندازی شده، بخش جدید ای‌سی‌یو تروما را ایجاد کنیم.

معاون درمان وزارت بهداشت، با اشاره به اینکه کمک های قابل اشاره ای برای بازسازی تاسیسات بیمارستان رباط کریم اختصاص یافت، افزود: از آنجا که این بیمارستان یکی از مراکز درمانی مهم درجنوب غرب استان تهران است در صدد هستیم تا کمبود پزشکان متخصص در این شهرستان را سریعتر برطرف نماییم تا با تجهیزات کامل درمانی که این بیمارستان دارد، دیگر نیازی به مراجعه بیماران به بیمارستان های تخصصی نباشد. از این رو تصمیم داریم تا بخش تولد این بیمارستان را به یک مرکز ( سانتر درمان نازایی) در جنوب غرب استان تهران تبدیل نماییم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *