تاملی بر نسخه پیچی فتنه‌گران

فتنه‌گران، به عنوان شبکه همکار داخلی غرب در ایران، در صدد هستند با ایجاد دوگانه «معیشت-منطقه» افکار عمومی را مجددا برجامیزه نمایند.

به گزارش رباط نیوز،  «رضا سراج» در کانال تلگرامی خود به بررسی نسخه پیچی فتنه گران پرداخته که در ادامه میخوانید:

مصطفی تاج‌زاده خواستار بازگذاشتن دست دولت برای بازی «برد-برد» مجدد بر سر مسائل منطقه‌ای شده است. وی دلیل این درخواست را مواجه نشدن کشور و مردم با تنگناهای جدید ذکر کرده است.

فتنه‌گران، به عنوان شبکه همکار داخلی غرب در ایران، در صدد هستند با ایجاد دوگانه «معیشت-منطقه» افکار عمومی را مجددا برجامیزه نمایند. در سناریوی غربگران، پس از دوگانه «معیشت-منطقه» گام‌های بعدی، تاکید بر رفراندوم و در صورت بروز ناامنی، اصرار بر گفتگوی ملی پیش بینی شده است. بر این اساس، فتنه‌گران در حال تعریف دو زمین مشترک برای بازی هستند. در زمین اول، بازی رفراندوم را با روحانی ادامه خواهند داد و در زمین دوم، بازی ناامن سازی را با ضدانقلاب انجام می‌دهند تا نظام مجبور به پذیرش گفتگوی ملی گردد.

این مدل از بازی «برد-برد» همچنان‌که حرکت صنعت هسته‌ای را متوقف و اقتصاد ملی را در وضعیت رکود قرار داد؛ ایران، به عنوان امن‌ترین کشور منطقه، را دچار ناامنی نموده و تروریست‌ها را به داخل کشور گسیل می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *