بیعت فتنه گران با حسن روحانی/ شعارهایی که در خیابانهای رباط کریم سر دادند/ اموال عمومی محلی برای میتینگ های سیاسی+ تصویر

دو روز پیش از آخرین روزهای دولت حسن روحانی طرفداران به اصلاح بنفش پوش رییس جمهور وقت در شهر رباط کریم اقدام به برگزاری یک میتینگ سیاسی فرهنگی کردند.

به گزارش رباط نیوز به نقل از تهران نیوز ،دو روز پیش از آخرین روزهای دولت حسن روحانی، طرفداران به اصلاح بنفش پوش رییس جمهور وقت در شهر رباط کریم اقدام به برگزاری یک میتینگ سیاسی فرهنگی کردند اقدامی که با یک حرکت به دور از اخلاق به پایان رسید.
براساس این گزارش، آنچه در رسانه های حامی دولت در شهرستان رباط کریم مطرح شده بود خبر از برگزاری همایشی با عنوان « همایش بزرگ جوانان و رای اولی های حامیان دکتر حسن روحانی» در اداره آموزش و پرورش این شهرمی داد.
سخنران این همایش فردی به نام الهه کولائی بود، او از فعالان اصلاح طلب است که روزگاری را به این گروه سیاسی خوش خدمتی کرده است، او متولد سال ۱۳۳۵ است و در رشته روابط بین الملل به تحصیل ادامه داده است، کولایی مدتی را در روزنامه اطلاعات فعالیت داشته و مدتی دیگر را نیز در روابط عمومی وزارت امور خارجه مشغول به فعالیت بوده است.
الهه کولایی همچنین مدیرکل آموزش دانشگاه تهران در سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ و نماینده مجلس ششم بوده است.
کولایی یک بار به اعتراض رد صلاحیت شدن مصطفی معین در انتخابات دست به اعتراض زد و در جمع خبرنگاران بر این تأکید کرد که معین می توانست پیروز شود اما نگذاشتند.
او در مصاحبه ای در اواخر مهرماه سال ۱۳۸۸ به خبرنگار فارس گفت: “خاتمی در دوره اصلاحات بارها به طرفداران خود تذکر داده بود که از تندروی پرهیزکرده و جو زده نشوند اما ما جو زده شدیم.
کولایی یک فعال سیاسی در فتنه ۸۸ بوده و جای سوال است که چنین افرادی چرا در جمع دانش آموزان رباط کریمی که تاکنون در انتخابات شرکت نکرده اند حضور یافته اند؟
قرار بود در این مراسم بازیگرانی از جمله بهنوش بختیاری ، الهام پاوه نژاد و ستاره اسکندری حضوریابند که البته آنها در این میتینگ سیاسی حضور نیافتند و عرصه را برای الهه کولایی باز گذاشتند.
اله کولایی در این همایش گفت: ما در دنیایی زندگی می کنیم که مردم تلاش می کنند تا بر سرنوشت اشان حاکم شوند، مردم می کوشند تا مدیریت زندگی اشان را بر عهده بگیرند و ما در آستانه تحول دیگری هستیم و باید برای تداوم بخشیدن به امید و عقلانیت و برای تأیید ضرورت استفاده تجربه «ما می توانیم» به پای صندوق های رأی می رویم.
وی افزود: به روحانی رأی می دهیم تا تعامل با جهان را تداوم ببخشیم، به روحانی می دهیم تا بتوانیم مردم سالاری را در کشور پیاده کنیم.
این استاد دانشگاه افزود: رأی به حسن روحانی یعنی رأی دادن به کسی که می تواند مدیریت گذشته را از بین ببرد و مدیریت را به جای سیاسیت بازی در کشور به اجرا برساند.

 

ما دولتی می خواهیم که در آن ازادی های فردی و اجتماعی باشد
وی ادامه داد: ما به روحانی می دهیم چرا که در طول هشت سال گذشته مدیریت منابع کشور براساس عقلانی نبود و باید آن را در مسیر درست قرار دهیم.
وی ادامه داد: ما در ۲۹ اردیبهشت ماه به شعار امید و علاقنیت و تدبیر رأی خواهیم داد و به آن تداوم می بخشیم.
این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: ما دولتی می خواهیم که در آن ازادی های فردی و اجتماعی باشد، ما رییس جمهوری می خواهیم که به حقوق شهروندی و اجتماعی آشنا باشد و نه به سیاسیت.
او تأکید می کند: مردم ایران در فرصتی بی نظیر و در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر حضور خواهند یافت و به افراد اصلاح طلب و پای بند به حقوق مردم رأی خواهند داد.
الهه کولایی تصریح کرد: دولت روحانی در ۴ سال گذشته نشان داد که می توان با کشورهای دیگر ارتباط برقرار کرد و ما این را تثبیت خواهیم کرد.
در این همایش حضور دانش آموزانی از مدارس دخترانه و پسرانه مشهود بود که تنها به اجبار آمده بودند، آنها حتی به صحبتهای سخنران گوش نمی دادند و با شعارهای گوناگونی چون« مرگ بر آمریکا» صدای سخنران را قطع می کردند.
در این همایش سیاسی حسن رفیعی، رییس آموزش و پرورش شهر رباط کریم حضور داشت و او به تبع نقش مهمی را برای انتخاب مجدد حسن روحانی ایفا کرده است، رفیعی به تازگی تنها سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شهر رباط کریم را به نام« آیت الله هاشمی رفسنجانی» اختصاص داده و این یک خوش خدمتی به اصلاح طلبان است.
او همچنین برنامه های سیاسی را در این سالن برگزار می کند که به لحاظ قانونی غیرمجاز است و از اموال عمومی به شمار می آید.
پس از پایان یافتن این همایش تجمعاتی با حضور دانش آموزان رأی اولی در خیابان بخشداری رباط کریم برگزار شد که طی آن دانش آموزان خود را به ستاد حسن روحانی در بلوار امام خمینی(ره) رساندند، در این بین آنها شعارهایی چون« یا حسین میر حسین، وصیت هاشمی حمایت از خاتمی» سر می دادند.
اغلب این دانش آموزان پارچه هایی بنفش رنگ و سبز را به دستشان بسته بودند و شعار می دادند.
به نظر می آید ادارت شهرستان رباط کریم تمام توان خود را برای یاری رساندن به حسن روحانی به کار برده اند تا او بار دیگر بر کرسی ریاست جمهوری بنشیند و ۴ سال دیگر مملکت را فلج کند.

 

انتهای متن/*

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *