بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان رباط کریم

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان رباط کریم اعلام موجودیت کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، انقلاب اسلامی در دهه چهارم خود با پایداری و مقاومت در برابر استکبار جهانی، تبدیل به الگویی ماندگار و تمدن ساز شده است و علی‌رغم همه توطئه‌های رنگارنگ و سخت و نرم با بهره‌مندی از حضور پرشکوه و هوشمندانه مردم انقلابی و امامت و رهبری دو فقیه عادل و جامع‌الشرایط توانسته است از حلقه محاصره‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی بیرون بیاید و برای همه ملت‌های آزادی‌خواه جهان به‌ویژه جبهه جهانی مقاومت اسلامی الهام‌بخش باشد.
آنچه می‌تواند ابعاد این الگوی تمدن‌ساز را تکمیل کرده و آن را در چشم جهانیان روشن‌تر و زیباتر جلوه دهد، تلاش جهادگونه برای کارآمدی نظام اسلامی در رفع مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مردم عزیز ایران اسلامی است که صبورانه و نجیبانه علی‌رغم همه سوءمدیریت‌ها و ضعف تدبیرها در میدان حمایت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ایستاده‌اند.
امروز در سال‌های پایانی دهه چهارم انقلاب، وجود مشکلات اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و نارسایی‌های اداری در زندگی مردم عزیز به ویژه نسل جوان آینده‌ساز و انقلابیمان پذیرفتنی نیست.
راز و رمز رفع این کاستی‌ها و نارسایی‌ها، حضور واقعی و مؤثر مردم از همه اقشار و اصناف در عرصه‌های مختلف اداره کشور است، امری که بارها و بارها مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته است؛ تجربه نشان داده است تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌هایی که مبتنی بر اراده و خواست مردم بوده است، همیشه راهگشا و کارآمد جلوه کرده است.
بر این اساس جمع حاضر با مسرت و خرسندی از تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در سالروز حماسه عاشورایی نهم دی حمایت همه جانبه خود را از تشکیل این مجموعه انقلابی اعلام کرده و امید این است با پیوستن نیروهای انقلابی و مردمی شهرستان رباط کریم، همراه با این حرکت ارزشمند گام‌های بلندتری در راه خدمت بی‌منت و خالصانه به مردم عزیز و آرمان‌های امام راحل و شهیدان گرانقدر اسلامی و رهبر عالی‌قدر امام خامنه‌ای برداشته شود.

اعضای شورای معتمدان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان رباط کریم را حاج اصغر سفیداری ،حجت الاسلام والمسلمین سرمدی ، رمضان افشار ، دکتر جلالی نسب ، عباس جوادی تشکیل داده اند.

لینک کانال تلگرامی انقلابی‌های رباط کریم؛
https://telegram.me/joinchat/Ch9SkT-WmBZ6hRdmoAErxA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *