بیانیه بسیجیان شهرستان رباط کریم به حضورگسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بسیجیان شهرستان رباط کریم با صدور بیانیه‌ای با گرامیداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حضور حداکثری و پرشکوه مردم در راهپیمایی یوم ا.. ۲۲ بهمن را ضامن تداوم انقلاب اسلامی دانستند.

به گزارش رباط نیوز،بسیجیان شهرستان رباط کریم با صدور بیانیه‌ای با گرامیداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حضور حداکثری و پرشکوه مردم در راهپیمایی یوم ا.. ۲۲ بهمن را ضامن تداوم انقلاب اسلامی دانستند.

در این بیانیه آمده است: با وجود توطئه‌های روز‌افزون علیه انقلاب اسلامی این انقلاب به الگویی برای ملت‌ها و آزادیخواهان و در مقابله با نظام‌های ظالم و خودکامه تبدیل شده است که بدون شک جریان بیداری اسلامی نشات گرفته از گفتمان انقلاب اسلامی ایران است  وهم‌زمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی بزرگ مردم مسلمان ایران، ملت‌های مسلمان در سرتاسر گیتی هر روز با امید بیشتر، علیه حکومت‌های مرتجع و مستکبر، قیام کرده و با پیروی از انقلاب اسلامی ایران، کاخ‌های مستکبران را به لرزه انداخته‌اند و امروز فریاد عدالت خواهی از اقصی‌ نقاط دنیا به گوش می‌رسد.

در بخش دیگری از این بیانیه تصریح شده است: دشمنی دیرینه ایالت متحده آمریکا با جمهوری اسلامی ایران نشانگر عدم اعتماد به این کشور است و از دو لتمردان و مسئولان دستگاه‌های دیپلماسی کشور درخواست می‌کنیمدر عرصه نبرد هسته ای همانند دفاع مقدس تا آخر ایستادگی کنید  و هرگونه مذاکره  با ید با حفظ شان ملت  باشد،  و خواستار لغو همه تحریم در توافقات شدند و تا وقتی که دستگاه دیپلماسی در عرصه هسته ای ایستادگی کنند از آنها حمایت می کنیم و از هرگونه برخورد دور از عرف دیپلماتیک با مقام‌های آمریکایی پرهیز کنند.

 بسیجیان رباط کریم ازمردم همیشه در صحنه شهرستان دعوت کردند، با حضور پر شور و شکوه خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری با آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی میثاقی دوباره ببندند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *