مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند:

مشاهیر،بوستانی برای آبادانی پرند/ ایجاد سیستم آب شیرین‌کن در پرند

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت:عملیات اجرایی بوستان مشاهیر در سال ۱۳۹۵ در پرند آغاز شده و تاکنون بیش از ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط‌نیوز، محسن وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در پارک بزرگ مشاهیر این شهر، اظهار کرد: عملیات اجرایی بوستان مشاهیر در سال ۱۳۹۵ در پرند آغاز شده و تاکنون بیش از ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی ادامه داد: در این بوستان بزرگ با احداث کانال در طول بوستام، تمامی سیلاب‌های مخرب فصلی کنترل شده و به رودخانه شور پرند هدایت می‌شود.

وطن خواهی با اشاره به ایجاد سیستم آب شیرین کن برای ابیاری فضای سبز بوستان مشاهیر، اظهار کرد: این سیستم علاوه بر آبیاری فضای سبز، می تواند در صورت خرابی سیستم آب شرب، آب معدنی و شیرین شهروندان را به میزان ۲ لیتر برای شهروند تامین کند.

مدیر عامل شرکت عمران شهر پرند یادآور شد: پل شیخ بهایی ایجاد شده در پرند قابلیت اتصال بخش شمالی و جنوبی بوستان مشاهیر را دارد که پس از افتتاح دوچرخه سواران می‌توانند جهت تردد از پیست بوستان از انها بهره مند شوند.

وی در بخش دیگری از این نشست، بر خدمات دهی این شرکت به مردم تاکید کرد و گفت: ما به عنوان نماینده دولت در پرند خوشحالیم شهرداری نیز در امور اجرایی وارد شود.

وی بیان کرد: به دنبال ایجاد یک فرهنگسرای بزرگ در پرند بوده تا بتواند در غرب تهران بی نظیر باشد.

وطن خواهی در پایان به برخی شاخصه‌های طراحی بوستان مشاهیر اشاره و خاطرنشان کرد: هدایت سیل و جمع آوری آب‌های سطحی پرند، ایجاد فضای سبز و گونه‌های گیاهی سازگان با اقلیم شهر، توجه به ارزش‌های معماری ایرانی، طراحی المان‌های معرفی مشاهیر و المان‌های هنری و اتصال بافت جنوبی و شمالی بوستان مشاهیر با احداث پل شیخ بهایی از مهمترین شاخص‌ها به شمار می‌آیند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *