به مناسبت ۹ اردیبهشت ماه و روز ملی شوراها برگزار شد؛مراسم بزرگداشت روز شوراها در رباط کریم

مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم از برگزاری مراسم بزرگداشت روز شوراها ، با حضور اعضای شورا ، مسوولان و جمعی از مردم شهر خبر داد .

به گزارش رباط نیوز ، مهندس مختاری شهردار رباط کریم در ابتدای مراسم ضمن عرض خیر مقدم و تبریک روز شوراها اظهار داشت : شوراها نهاد مهمی برای ایجاد پلی میان مردم و خدمتگذاران خود هستند و در آیات قرآن و احادیث نیز به امر مشورت بسیار توصیه شده است که به برکت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی این امر در کشور ما نهادینه شده است .

مختاری ادامه داد: پاس داشت روز شوراها پاس داشت مردم است و مهمترین جنبه یک حکومت، مردمى بودن آن است و مردم با اعتبار یافتن و شرکت در امور است که نقش واقعى خود را پیدا می کنند. ایشان همچنین از همکاری خوب اعضای شورای اسلامی شهر در پیشبرد اهداف شهرداری تقدیر کردند.

در ادامه مراسم همچنین حجت الاسلام محمدی نژاد امام جمعه رباط کریم نیز به ایراد سخنرانی پرداخت و نقش شوراها در شهر را بسیار مهم ارزیابی کرد . وی گفت : شوراها سعی کنند در پیشبرد اهداف خود اتحاد و همدلی را حفظ نمایند و با شور و مشورت امورات را به پیش ببرند .ایشان همچنین از خدمات شورای اسلامی شهر و شهرداری رباط کریم تقدیر و تشکر نمودند .

در پایان مراسم ولی اله حسنلو رئیس شورای اسلامی شهر نیز در سخنانی از برنامه های شورا در سال جدید نام برد و اظهار داشت: همکاری مردم ما را در ادامه این راه امیدوار تر می کند و همه سعی اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم بر آن است تا با همسویی در کنار یکدیگر مسائل و مشکلات را پیگیری و مرتفع نمایند. وی همکاری بیشتر مسئولین شهرستان با شورای اسلامی شهر را خواستار شد و یاد آور شد : از شروع فعالیت آقای مختاری بعنوان شهردار رباط کریم آرامش خوبی را شاهد بوده ایم و اقدامات بسیار خوبی در سطح شهر اجرا شده است و در صدد هستیم که امسال سال متفاوتی برای شهروندان رباط کریم باشد . وی در پایان از همه مسئولین شهرستان و همچنین از شهردار رباط کریم در برپایی این مراسم تقدیر کردند .

در پایان مراسم از اعضای دوره های اول ، دوم ، سوم و چهارم شورای اسلامی شهر رباط کریم و همچنین شهرداران سابق با اهداء لوحی تقدیر و تشکر بعمل آمد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *