حماسه آفرینی مردم رباط کریم در انتخابات

دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حالی آغاز شد که پیش از استقرار صندوقهای رأی مردم برای حضور در پای صندوق رأی حاضر شده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حالی آغاز شد که پیش از استقرار صندوقهای رأی مردم برای حضور در پای صندوق رأی حاضر شده اند.

همزمان با  آغاز دهمین انتخابات شورای اسلامی و مجلس خبرگان در شهرستان رباط کریم، مردم انقلابی شهرها وروستاهای رباط کریم با حضور در شعب اخذ رأی بار دیگر به دشمنان نشان دادند که پای آرمانهای انقلاب ایستاده و به گزافه گوی شبکه های معاند از قبیل بیبی سی و رادیو فردا پاسخ محکمی دادند.

همان ساعات اولیه صبح روز جمعه،خبرنگار ما باحضور در میان مردم چنین گزارش داد: هم اکنون شاهد حضو پرشور  مردم در حوزه روستایی انجم اباد هستیم، این روستاییان برای تعیین سرنوشت کشور به میدان انتخابات آمده اند.

این گزارش همچنین می افزاید: مردم نصیرسهر نیز در کناردیگر شهرها باحضور  پرشور و اگاهانه خود درپای صندوق های اخذ رای حاضر شدند.، زن و مرد، کوچک و بزرگ، پیرزنها وپیرمردها و حتی خردسالها در این حماسه بزرگ حضور دارند.

همچنین مردم شهرک مسکونی مهر شهید ابشناسان نیزپای صندوقهای رای حاضر شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *