سرپرست شهرداری رباط کریم خبر داد:

بهره برداری از پروژه ساختمان پلیس راهور رباط کریم در هفته دولت

سرپرست شهرداری رباط کریم از افتتاح پروژه ساختمان پلیس راهور شهر رباط کریم در ضلع شرقی میدان آزادگان در روز دوشنبه ۶ شهریورماه خبر داد .

علیرضا گل بابائی،سرپرست شهرداری رباط کریم  در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با اشاره به اتمام مراحل پایانی ساختمان پلیس راهور، از افتتاح این ساختمان در هفته دولت خبر داد و اظهار کرد: این اقدام پیرو وعده شهرداری در قبال تخریب ساختمان پلیس راهور در ابتدای خیابان مصلی انجام گرفت که در راستای عملیات احداث بلوار مصلی و آزادسازی فضای ابتدای این خیابان صورت گرفته بود .

سرپرست شهرداری رباط کریم ادامه داد : در همین راستا ساختمانی دو طبقه با امکانات کامل و با مساحت ۲۰۰متر مربع دردو طبقه با مساحت مجموع ۴۰۰ متر مربع در حاشیه میدان آزادگان احداث گردید که در ایام هفته دولت و با حضور مسئولین شهرستان و استان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

گل بابائی با بیان اینکه هزینه این پروژه از محل اعتبارات عمرانی شهر در شهرداری تامین اعتبار شده است تصریح کرد : این پروژه طی ۹ ماه با صرف بهترین مصالح و طراحی فنی انجام پذیرفته است و در احداث آن از کارشناسان راهور و نظرات آنان نیز بهره گرفته شده است .

وی از همکاری مسئولان پلیس راهور که با صبر و شکیبایی در احداث ساختمان جدید مجموعه شهرداری را یاری رساندند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *