بلای وحشتناکی که رمال بر سر پسر مجرد آورد +تصاویر

مردی که برای گشایش بخت به رمال کلاهبردار مراجعه کرده بود با اعتماد به او بر سر جان خود ریسک بزرگی کرد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از باشگاه خبر نگاران جوان،احتمالا شما نیز در اطراف خود افرادی ساده لوح و خوش باور را سراغ دارید که به محض برخورد با یک مشکل در مسیر زندگی اولین راه حلی که به ذهنشان خطور می کند، متوسل شدن به دامان رمالان، فالگیران و آیینه‌بین هاست؛ افرادی که سادگی مردم ابزار کارشان است و با گفتن مسائل خوشایندشان هوش و منطق آنها را می ربایند و از طرفی با پول هایشان جیب خود را پر می کنند.

آجای، اهل اوتار پرادش هند یکی از این افراد ساده لوح است که عقل خود را برای گشایش بختش به مرد رمال سپرد و در قبال آن به رسیدن به مراد دلش در مخمصه ای افتاد که او را گرفتار تخت و بیمارستان و تیغ جراحی پزشکان کرد.

این شهروند ۴۲ ساله طبق نسخه ای که مرد رمال برای او پیچید مجبور به بلعیدن تکه های شیشه، کلید،تلفن همراه و باتری شد تا به قول فالگیر شیاد ارواحی شیطانی که بخت او را بسته اند دست از سرش بردارند و او نیز بتواند ازدواج کند.

پس از چند روز به جای گشایش بخت و یافتن مورد مناسبی برای ازدواج ،دل درد عجیبی نصیب او شد و امانش را برید به طوری که دیگر تحمل درد برایش ممکن نبود.

بنابراین راهی بیمارستان شد و پس از معاینه آماده جراحی شد. پزشکان پس از شکافتن شکم او  صحنه ای مواجه شدند که در ادامه خواهید دید.

 

نسخه باطل‌السحر رمال شیاد مشتری ساده‌لوح را تا یک قدمی مرگ برد! +تصاویر

نسخه باطل‌السحر رمال شیاد مشتری ساده‌لوح را تا یک قدمی مرگ برد! +تصاویر

نسخه باطل‌السحر رمال شیاد مشتری ساده‌لوح را تا یک قدمی مرگ برد! +تصاویر

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *