برگزاری گفتمان دانشجویی جنگ نرم در دانشگاه آزاد رباط کریم

گفتمان دانشجویی با موضوع جنگ نرم در دانشگاه آزاد شهرستان رباط کریم و با هدف آشنایی دانشجویان با آسیب های جنگ نرم و توطئه های دشمنان برگزار شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز،  گفتمان دانشجویی با موضوع جنگ نرم صبح امروز در دانشگاه آزاد شهرستان رباط کریم و با حضور مسئولین دانشگاه و دانشجویان با هدف آشنایی دانشجویان با آسیب های جنگ نرم و توطئه های دشمنان در خصوص آسیب به افکار جوانان برگزار شد.

براساس این گزارش،علی کنگاوری، استاد این گفتمان به تبیین مفاهیم، تعاریف و ویژگی های جنگ نرم با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به همراه پخش مستندات صوتی و تصویری از ایشان در زمینه جنگ نرم و تشریح ویژگی های جنگ نرم پرداخت.

وی با بیان این که طرف مهاجم در جنگ نرم نامرئی است، ادامه داد: مشارکت همگانی به ویژه کودکان در جنگ نرم به طوری که همه اقشار و گروه ها در معرض این جنگ قرار دارند، ولی کودکان به مصداق آموزه های آن ها هم چون مطلب حک شده بر سنگ بوده از حساسیت و آسیب پذیری عمیق تری بهره می برند.

این استاد با تشریح اهمیت جنگ نرم در حوزه های مختلف در خصوص نقش کشورهای ابرقدرت به ویژه آمریکا در تهاجم فرهنگی علیه نظام جمهوری اسلامی و تبیین بخشی از فنون و روش های عملیات روانی در این زمینه سخنرانی کرد.

همچنین در این گفتمان علی کنگاوری به سؤالات و شبهات دانشجویان پاسخ داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *