برگزاری کلاس های اندیشه و اخلاق اسلامی برای کارکنان شهرداری رباط کریم

دوره جدید کلاس های اخلاق و اندیشه اسلامی برای کارکنان شهرداری به منظور نهادینه کردن اخلاق و ارزش های اسلامی در رفتار سازمانی کارکنان برگزار می شود .

به گزارش رباط نیوز، آغاز به کار دوره جدید کلاس ها با حضور شهردار ، مسوولان و کارکنان سازمان کلید خورد و مسعود مختاری ضمن تبریک ایام شعبانیه گفت : به منظور استفاده صحیح از منابع و حفظ آن ها برای آیندگان و همچنین دستیابی به توسعه پایدار برای شهر رباط کریم لازم است که امر آموزش برای تمامی سطوح کارکنان در چارچوب مهارت های مدیریتی و بومی انجام شود .

وی افزود : آموزش در شهرداری یکی از مسائلی است که بسیار مهم بوده و بهره مندی از دانش روز برای کارکنان بسیار اهمیت دارد به همین منظور علاوه بر دوره های تخصصی مانند کلاس های آیین نامه و ماده ۷۷ و ماده ۱۰۰ ، کلاس اندیشه و اخلاق اسلامی نیز از این پس برگزار خواهد شد .

حجت الاسلام جلالی نیز که به عنوان مدرس در این کلاس ها حضور دارند ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان داشت: بنده رسالت خود را تبلیغ دین و مفاهیم آن می دانم ، در نهج البلاغه مدیران به مدیریت اخلاق دعوت شده اند و همین موضوع لزوم آموزش کارکنان به مفاهیم دینی و اخلاقی در مدیریت را با استفاده از آموزه های دینی بیش از پیش می نماید .

وی ادامه داد : مفاهیم بیان شده در نهج البلاغه یک به یک در مدیریت نوین بازیابی شده اند و اصول مهم مدیریت که هم اکنون از آن ها در عرصه های گوناگون استفاده می شود ریشه در مدیریت اسلامی دارد که در آن به خوش اخلاقی ، اجرای عدالت ، ساده زیستی و رسیدگی به امور محرومان بسیار توصیه شده است .

گفتنی است کلاس های اندیشه و اخلاق اسلامی هر هفته در روزهای چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح در ساختمان مرکزی شهرداری رباط کریم برگزار می شود و شرکت در این کلاس ها برای کارکنان شهرداری الزامی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *