برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی قرآنی در رباط کریم

به همت تبلیغات اسلامی رباط کریم، کارگاه آموزشی مهارت های زندگی قرآنی ویژه اساتید و مربیان در دارالقرآن شهرداری برگزار شد.

عابد اسماعیل زاده، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی رباط نیوز از برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی قرآنی، ۲۱ تیر جاری در دارالقرآن شهرداری خبر داد.
وی هدف از برگزاری این کارگاه را مسیری به سمت ترویج فرهنگ قرآنی دانست و عنوان کرد: قرآن جذابت های بسیار عظیمی دارد که باید در آیات آن غواصی کرد تا گوهرهایی به دست آورد و در زندگی نهادینه کرد.
اسماعیل زاده ابراز داشت: در این کارگاه زندگی انسان و نحوه نگرش به آن بر اساس دین و آموزه های آن مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.
این مسئول با بیان این که باید به کارگاه های مهارت های زندگی قرآنی توجه خاصی داشت، تصریح کرد: علیرضا لطفی به عنوان استاد این کارگاه، در خصوص جایگاه اوقات فراغت در سبک زندگی قرآنی سخنرانی کرد.
کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی رباط کریم، اضافه کرد: همچنین در این کارگاه، مدیران و مربیان، مؤسسات، خانه های قرآنی و پایگاه های تابستانی حضور داشتند که از استقبال خوبی برخوردار بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *