برگزاری ویژه برنامه شهادت امام صادق(ع) در روستای کاظم آباد رباط کریم

به همت مسجد صاحب الزمان(عج) روستای کاظم آباد از توابع رباط کریم ویژه برنامه شهادت امام صادق(ع) برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، مراسم عزاداری در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای کاظم آباد از توابع رباط کریم با حضور عاشقان اهل بیت(ع) برگزارشد.
در این مراسم، حجت الاسلام مهدی بیک محمدلو، روحانی مستقر تبلیغات اسلامی رباط کریم، عنوان کرد: امروزه همه منو شما خود را پیرو مذهب جعفری یا همان شعیه جعفری میدانیم چرا که بعد از حضرت رسول اکرم صلی الله عیله واله وسلم، اوضاع برای شیعه پیچیده شده و تا زمان امام باقر شیعه منزوی شد و اجازه تشکیل حکومتی بر پایه امامت و ولایت داده نشد اما در زمان امام باقر با درگیری بین بنی امیه و بنی عباس فرصت برای امام باقر فراهم شد و ایشان پایه و اساس یک حکومت را پی ریزی کردنند که در زمان امامت امام صادق به قدرت و ثمره رسید.
این مبلغ دینی، اظهار کرد:برای اولین بار حوزه علمیه در زمان امام صادق(ع) تشکیل شد و تا به امروز به برکت تلاش هاس این امام بزرگوار، اسلام پا بر جا و پر قدرت است.
در ادامه، حجت الاسلام بیک محمدلو، ابراز داشت: نسل امروز و آینده با ید در یاد گیری مسائل دینی خود و مسائل اعتقادی زنده شده از زمان امان صادق کوشا باشند تا این احکام و مسائل به فراموشی سپرده نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *