در نشست هماهنگی هیئت رییسه روابط عمومی؛

برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته دولت اولویت شهرستان رباط کریم است

ششمین جلسه هم اندیشی هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان رباط کریم در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، مهدی انصاری دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان رباط کریم با اشاره به شروع هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: هفته اول شهریورماه، به مناسبت شهادت دو دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، شهید محمدعلی رجایی، رئیس جمهور و شهید حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدجواد باهنر، نخست وزیر وقت به نام هفته دولت قلمداد می شود.
وی در ادامه بیان کرد: در طی این هفته، مردم با عملکرد و دستاوردهای دولت در زمینه های گوناگون عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آشنا می شوند. از این روی بر ماست تا تمام اهتمام خود را به کار گیریم تا با هماهنگی و شرایط ایده آل و در خور شان شهروندان به پیشواز این هفته برویم و آینده رفاهی، تفریحی و شهری بهتری برای ملت بزرگ و پرافتخار ایران به وجود آوریم.
مدیر روابط عمومی فرمانداری رباط کریم با اشاره به هماهنگی ارگان های روابط عمومی برای سازماندهی کمیته های روابط عمومی برای هر چه بهتر شدن روابط عمومی ادارات و سازمان ها برای پیشبرد سریع تر اهداف سطح شهرستان مهم افزود: روابط عمومی در هر سازمانی، سامانه برقراری ارتباط موثر ، نزدیک و سازنده مدیریت آن سازمان با دیگر بخش ها اعم از بخش های درونی یا بخش های بیرونی محسوب می شود. با برقراری این ارتباط به نحو شایسته امکان تطابق بروندادهای یک سازمان با نیازهای بیرونی فراهم می شود. فرآیندی که علت وجودی پیدایش و استمرار حیات آن سازمان محسوب می شود.
انصاری با تاکید بر هماهنگی با واحدها جهت تهیه، تایید و انعکاس اخبارهفته دولت در سایت های ادارات افزود: انتشار به موقع اخبار، شرکت در جلسات مربوط به روابط عمومی، هماهنگی و برگزاری مراسم در مناسبت های مختلف، تهیه عکس و فیلم از برنامه های مختلف درونی و برونی سازمان متبوع و ارائه گزارش عملکرد،  تهیه برنامه عملیاتی فعالیت های روابط عمومی واحد به صورت ماهانه و سالانه و  هماهنگی با فرمانداری و دیگر موارد باید به طور کامل من بعد رعایت و در دستور کار قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *