برگزاری نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات قرآنی رباط کریم

کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی رباط کریم از برگزاری نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، نشست هم اندیشی مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی به همت تبلیغات اسلامی رباط کریم، دوم مهر ماه جاری با موضوع گزارش برنامه و فعالیت قرآنی و سایت حسنی و تلاوت با حضور حجت الاسلام ناصر حیدری، سرپرست و منوچهر جلیلی، کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی به میزبانی مؤسسه قرآنی بینات برگزار شد.

در این جلسه، حجت الاسلام حیدری، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، در خصوص ثبت گزارش در سایت و توجه به دستورالعمل ها و ابلاغیه ها تذکراتی داد و خواستار برگزاری برنامه های مناسب باتوجه به انتظار از جامعه قرآنی، در شأن این هفته مقدس کرد.

جلیلی، بیان داشت: باتوجه به اینترنتی شدن فعالیت های قرآنی و بارگذاری آن در سامانه، باید تمامی مراکز قرآنی و حتی مربیان در سایت حسنی ثبت نام کنند و نسبت به فعال سازی آن اقدام کنند.

وی، ادامه داد: مؤسسات و خانه های قرآنی باید نسبت به گسترش آموزه های قرآنی بین خانواده ها و کاربردی کردن آن در زندگی مردم و جامعه به ویژه در بین جوانان و نوجوانان سعی و تلاش کنند.

در ادامه، هریک از شرکت کنندگان به بیان نظرات، پیشنهادات و مشکلات و موانع پیش رو خود پرداختند و قرار شد، در خصوص اعزام مربی و کلاس های قرآنی در مدارس با آموزش و پرورش شهرستان هماهنگی انجام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *