برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور حافظان قرآنی نیروی انتظامی رباط کریم

محفل انس با قرآن کریم با حضور استاد حمید شاکرنژاد و تجلیل از قاریان و حافظان قرآن کریم در رباط کریم به کار خود خاتمه داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز،با حضور حافظین و قاریان قرآنی نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم محفل انس با قرآن کریم در محل آستان امامزاده عمادالدین(ع) شهر رباط کریم برگزار شد.

براساس این گزارش، در این مراسم حمید شاکر نژاد، استاد ببن المللی قرآن کریم به قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداخت و پس از آن نیز حجت الاسلام نوچمنی، رییس حوزه علمیه ی چهارده معصوم تهران بزرگ در مراسم محفل انس باقران کریم که باحضور رییس عقیدتی غرب استان تهران و فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم سرهنگ پاشاکی برگزارشد،گفت: قرآن کریم مقدس ترین و باارزشترین کتاب آسمانی است و باید در زندگی آن را به عنوان یک راهنمای الهی حفظ کرد و از آن بهره مند شد.

در این مراسم که با همت معاونت عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم برگزار شد به ده نفر ازقاریان و حافظان قرآن کریم لوح تقدیر وهدایا اهدا شد.

هدف از چنین برنامه ای ترویج حفظ قرآن کریم در میان کارکنان نیروی انتظامی و الگوگیری از کلام الهی در زندگی ها است.

شایان ذکر است این برنامه به همت معاونت عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رباط کریم برگزار شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *