برگزاری عهدواره نسل سلیمانی ها در سینما فرهنگ رباط کریم

به همت اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم و با همکاری ارگان ها، ادارات، مؤسسات، خانه های قرآنی و کانون های فرهنگی و مذهبی، مراسم عهدواره نسل سلیمانی ها باحضور مادران و کودکان در سینما فرهنگ این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط‌نیوز، به همت اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم و با همکاری ارگان ها، ادارات، مؤسسات، خانه های قرآنی و کانون های فرهنگی و مذهبی، مراسم عهدواره نسل سلیمانی ها باحضور مادران و کودکان در سینما فرهنگ این شهرستان برگزار شد.

بنخستین عهدواره نسل سلیمانی ها، به منظور گرامیداشت چهل و یکمین پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر با حضور مسئولین، مادران و کودکان در سینما فرهنگ این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم، برنامه هایی از جمله تلاوت قرآن کریم، پخش کلیپ، سخنرانی و تکریم از همسر شهید، اجرای گروه سرود مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، روضه خوانی، توزیع پرچم، سربند و پیکسل و پذیرایی انجام شد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام حسین رواز، سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم از همکاری ارگان ها، ادارات، مؤسسات، خانه های قرآنی و کانون های فرهنگی و مذهبی در برپایی این مراسم تقدیر و تشکر کرد.
وی، افزود: کودکان و مادران به این مراسم آمدند تا با حاج قاسم سلیمانی عهدی محکم ببندند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *