برگزاری جشنواره کودک، محیط زیست و پسماند در رباط کریم

در راستای حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبداء در بین شهروندان خصوصاً دانش آموزان جشنواره “کودک ، محیط زیست و پسماند” ؛ در سالن سینما فرهنگ رباط کریم برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، در راستای حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبداء در بین شهروندان خصوصاً دانش آموزان  جشنواره “کودک ، محیط  زیست و پسماند”  ؛ در سالن سینما فرهنگ رباط کریم برگزار شد.

این جشنواره با حضور مهندس تواهن مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران ، فرمانداران و شهرداران شهرستانهای رباط کریم و بهارستان  و تعداد کثیری از دانش آموزان مدارس ابتدایی شهر در سالن سینما فرهنگ رباط کریم برگزار شد .

در این مراسم با توجه به فعالیت های اخیر مهندس مختاری شهردار رباط کریم درحفظ محیط زیست ، افزایش سرانه فضای سبز ، اجرایی نمودن طرح جمع آوری زباله در شب ، فرهنگ سازی در خصوص تفکیک زباله در مبداء و اقدامات این مجموعه در حوزه پسماند با اهداء لوحی از ایشان تقدیر شد.

بنا بر این گزارش : در این مراسم که همراه با برپایی نمایشگاه از محصولات سازگار با محیط زیست در محوطه برگزاری جشنواره برپا شده بود شهرداری رباط کریم نیز اقدام به ایجاد غرفه و ارائه فعالیت های خود در زمینه محیط زیست نمود که مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت .

مصطفی ندرزاده معاون اداری و مالی شهرداری رباط کریم در حاشیه این مراسم گفت : حفظ محیط زیست یکی از اولویتهای اصلی شهرداری می باشد و تلاش می کنیم با فرهنگسازی نسل جدید را با آسیب های محیط زیست آشنا کنیم .

ندرزاده در پایان افزود : حفظ محیط زیست برای همه ما واجب است و باید همه با هم برای پاکیزگی محل زندگی خود بکوشیم . وی تفکیک زباله از مبداء را از برنامه های مدون شهرداری رباط کریم در این راستا برشمرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *