برگزاری اولین مراسم پرفیض دعای ندبه شهرهای جدید کشور در شهر جدید پرند

مراسم پرفیض دعای ندبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان و مداحی مداح اهل بیت حیدرزاده در مسجد امام حسن مجتبی (ع) در شهر جدید پرند برگزار و همزمان به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش گردید.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، سحرگاه روز جمعه مراسم معنوی قرائت دعای ندبه به همت دفتر امام جمعه، هیئت رزمندگان، شهرداری و شورای شهر، ارگانهای نظامی و انتظامی  و همچنین شرکت عمران شهر جدید پرند در مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در فاز۲ این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با ایراد سخنرانی در این مراسم شناخت منافقین را بسیار ضروری دانست و این دسته افراد را خطرناک تر از کفار معرفی کرد.
همچنین حجت الاسلام پناهیان پس از پایان مراسم دعای ندبه، با حضور در حوزه علمیه امام صادق (ع) از امکانات این مجموعه بازدید و درخصوص مسائل مربوط به اخلاق و طریق طلبگی برای طلاب سخنرانی کرد.
این مراسم که جهت دعا برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج)، سلامتی مقام معظم رهبری و حفظ نظام جمهوری اسلامی صورت گرفت، میزبان جمعیت کثیری از مسئولان، روحانیون، طلاب، دانشجویان و شهروندان شهر جدید پرند بود.
گفتنی است، سرپرست، اعضای هیئت مدیره، مدیران، معاونین و جمعی از کارکنان شرکت عمران شهر جدید پرند نیز در مراسم معنوی قرائت دعای ندبه حضور داشتند.

IMG_7257-web_0 IMG_7267-web_0 IMG_7280-web

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.