کارشناس امور فرهنگي تبليغات اسلامي رباط کريم:

برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی/ فعالیت ۴۰۰ هیئت مذهبی در شهرستان رباط کریم

کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم از برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی این شهرستان در ۵ آبان جاری خبر داد.

حجت الاسلام هدایتی، کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم، در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی رباط نیوز اظهار کرد: ثبت نام از مسئولین هیئات مذهبی در پنجمین
دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی این شهرستان آغاز شده است.

وی مهلت ثبت‌نام در این انتخابات را تا ۲۷ مهر جاری عنوان کرد و ادامه داد: این انتخابات به صورت هم زمان در سراسر کشور در جمعه ۵ آبان سال جاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ در این اداره برگزار می شود.

حجت الاسلام هدایتی، از علاقمندان خواست تا برای ثبت نام در شورای پنجم هیئات مذهبی با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر و مجوز فعالیت هیئت خود به تبلیغات اسلامی رباط کریم واقع در رباط کریم خیابان مصلی جنب مصلی مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۶۲۱۵۱۲۰ تماس حاصل کنند.

کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم با اشاره به مهم ترین شرایط ثبت نام در این انتخابات، تصریح کرد: داشتن حداقل سن ۲۵ و حداکثر ۶۵ سال، داشتن کارت پایان خدمت، متأهل بودن، داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و حداقل سه سال سابقه مسئول هیئت بودن از جمله این شرایط است.

کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم، اضافه کرد: این شهرستان دارای ۴۰۰ هیئت مذهبی است که از این تعداد ۳۲۵ هیئت دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *