برنامه های هفته دفاع مقدس حوزه بسیج ادارات شهرستان رباط کریم اعلام شد

سرهنگ پاسدارˈاسدالله اجلیˈ فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان رباط کریم از برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس حوزه بسیج ادارات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، سرهنگ پاسدارˈاسدالله اجلیˈ فرمانده حوزه بسیج ادارات در گفتگو با خبرنگار رباط نیوز، در خصوص برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: تجلیل از خانواده های ۹ شهید کارمند ادارات ،غبارروبی وعطرافشانی مزارشهدا، برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا،کوهپیمایی به ارتفاعات شهر پرند، تجلیل از ایثارگران ، رزمندگان ،جانبازان ومصدومین شیمیایی ادارات، رژه یک گروهان نمونه حوزه وبرگزاری همایش نهضت روشنفکری، از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس درشهرستان رباط کریم می باشد.

فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان رباط کریم نیزعنوان کرد: دفاع مقدس در انقلاب اسلامی یکی از رفیع ترین قله های افتخارات ملت ایران را داراست لذا باید حقایق این دوران با رعایت امانتداری معرفی و تبیین شود.
وی افزود: هفته دفاع مقدس یادآور تلاش و ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدایی است که در سنگر دفاع مقدس برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود مایه گذاشتند.

سرهنگ پاسداراسدالله اجلی همچنین از برنامه های مختلفی در طول هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: دفاع مقدس به فرموده مقام عظمای ولایت و رهبری اوج افتخارات ملت ایران است.
وی از هشت سال دفاع مقدس به عنوان هشت سال ایثار و گذشت و پایداری و استقامت یاد کرد و گفت: همه ما مسئولیت داریم تا ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان و شهدا را در طول هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان یادآوری کرده و حماسه‌ و افتخارات رزمندگان و شهدا را بیان کنیم.

فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان رباط کریم حضورمنسجم بسیجیان ادارات درنمازجمعه ومشارکت در برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس که با محوریت؛ ایستادگی دیروز،عزت امروز وتعالی فردا را از دیگر برنامه‌های این هفته دانست و گفت: نشست‌های بصیرتی، سرکشی به خانواده‌های معظم شهدای کارمند ادارات، جانبازان و غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا از جمله برنامه‌های این هفته است.

سرهنگ پاسدارˈاسدالله اجلیˈ در پایان گفت: همایش نهضت روشنفکری با عنوان “جنگی که بود وجنگی که هست” در جهت مقابله با تهدیدات دشمنان و آسیب های دجالواره در شهر پرند برگزار میشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.