برنامه ریزی برای رفع موانع ایجاد شهرک صنعتی اسلامشهر

نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت:حل مسائل تولید و رفع موانع ایجاد اشتغال فقط با روحیه جهادی ممکن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، صبح روز پنجشنبه عزت الله اکبری تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ،مهدی شریفیان نمیانده مردم اسلامشهر در مجلس و جمعی از مدیران وزارت صمت و مسئولین شهرستانی از واحد های بزرگ تولیدی و صنعتی در سطح شهرستان اسلامشهر بازدید کردند.

مهدی شریفیان در بازدید از واحد‌های بزرگ صنعتی به همراه آقای دکتر اکبری تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در اسلام شهر گفت: شعار سال جهش تولید اشاره به یک واقعیت چند بعدی دارد. به این معنا که با هدف قرار دادن افزایش جهش گونه تولید، رونق اشتغال و رفع معضل خانمان برانداز بیکاری، همزمان می توان از بروز بسیاری از مسائل و آسیب های اجتماعی پیشگیری کرد.

وی افزود: در بازدید از واحد‌های بزرگ صنعتی شهرستان مسائل و مشکلات این شرکت ها را به صورت میدانی هم بررسی کردیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای حل مسائل تولید و رفع موانع بر سر راه ایجاد اشتغال پیشقدم شده ایم گفت: صاحبان امر در حوزه های مختلف کاری و اداری اگر با نگاه حل مسئله و با یک رویکرد سازنده وارد عمل شوند می توانند در امور اقتصادی و به تبع آن در حوزه های اجتماعی راهگشا شوند.

وی تاکید کرد: تجربه نشان داده است حل مسائل تولید و رفع موانع بر سر راه ایجاد اشتغال در حال حاضر فقط با روحیه جهادی ممکن است و می طلبد مدیران همه مناطق کشور رویکرد انقلابی و جهادی را در کنار نگاه علمی و کارشناسی به کار گیرند تا مسائل موجود حل شود.

شریفیان با اشاره به بازدیدهای امروز خود از مراکز صنعتی و واحد‌های بزرگ تولیدی شهرستان اسلامشهر که به همراه رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مدیر کل صمت استان تهران و دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، انجام شد گفت: برای بررسی موضوع مهم احداث شهرک صنعتی در شهرستان اسلامشهر با حضور برخی مسئولان استان داشتیم که در آن پیرامون مسائل و موانع قانونی و دلایل عدم اجرای مصوبه هیأت دولت در خصوص احداث شهرک صنعتی در اسلامشهر بررسی و تصمیم گیری شد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *