برنامه جدید شهرداری برای نورپردازی در بلوارهای اصلی شهر رباط کریم

شهردار رباط کریم گفت: ایجاد منظر شبانه مناسب در شهر یکی از اولویت های شهرداری است و به همین سبب در صدد اجرای منظر شبانه در این بلوار ها هستیم.

 سید محمد میرزمانی،شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با بیان اینکه مدیریت شهری در حفظ سکوت و آرامش شبانه و نیزایجاد فضای آرام در شب مثبت عمل کرده است،اظهار کرد : ایجاد منظر شبانه مناسب در شهر یکی از اولویت های شهرداری است و به همین سبب در صدد اجرای منظر شبانه در این بلوار ها هستیم.

 شهردار رباط کریم با اشاره به اینکه با اقدامات صورت گرفته در بلوارها ، میادین و مراکز تفریحی تا حدودی منظر شبانه رباط کریم را بهبود بخشیده است، خاطرنشان کرد: برای بهبود منظر شبانه شهر رباط کریم طرح های بسیار خوبی مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است و پیش بینی می شود این اقدام بزودی با استفاده از چراغ های نسل جدید و با نمایش رنگهای آرام بخش در این بلوار ها به مرحله اجرایی برسد.

میر زمانی در بخش دیگری از صحبتهایش، به تقویت منظر شبانه و نقش آن در هویت شهر سخن گفت و عنوان کرد: در حقیقت بخش عمده‌ای از هویت فضاهای شهری وابسته به منظر شبانه آن است و از آنجا که امروزه بخش عمده ادراک شهروندان از شهر و فضاهای شهری در شب رخ می‌دهد، بنابراین زندگی شبانه شهر دارای اهمیت بوده و مورد توجه مجموعه مدیریت شهری رباط کریم قرار گرفته است .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *