تشریح برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم در دهه فجر

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم در گفت وگویی برنامه‌های این اداره را در دهه فجر تبیین و تشریح کرد.

حجت الاسلام علی تولایی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، با اشاره به برنامه های این نهاد فرهنگی در ایام دهه فجر، اظهار کرد: تبلیغات اسلامی در راستای تحقق وظایف ذاتی و مأموریت خود، برنامه های مختلفی را در ایام الله دهه مبارک فجر پیش بینی و در دست اجرا دارد که برگزار می شود.

وی ادامه داد: در ایام دهه فجر و در راستای اهداف انقلاب اسلامی، از ظرفیت شبکه تبلیغی بهره گیری می شود و ظلم و ستمهای رژیم پهلوی برای مردم تببین خواهد شد.

حجت الاسلام تولایی عنوان کرد: از دیگر عناوین برنامه‌ها ارتقاء آگاهی و بصیرت مردم به ویژه جوانان و نوجوانان از طریق گفتمان های دینی، دوره های آموزشی، جلسات مشاوره است که این نیز در شهرستان اثرگذار است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: برگزاری مراسم جشن انقلاب در محافل دینی، ‌فرهنگی و قرآنی از دیگر برنامه های شهرستان رباط کریم به شمار می آید.

وی یاداور شد:  جذب و مشارکت مردمی به ویژه نسل جوان با استفاده از برنامه های متنوع مانند؛ مسابقه،‌ جشنواره ها، نمایشگاه کتاب و ارائه محصولات فرهنگی یکی دیگراز برنامه های این اداره در دهه فجر است که تاکنون در سال های گذشته توانسته موفق عمل کند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: جلسات پرسش و پاسخ و گفتمان دینی در مدارس، دانشگاه ها  و حوزه های علمیه، برگزاری مسابقات کتابخوانی و فرهنگی در کانون های فرهنگی – تبلیغی، مؤسسات قرآنی و مساجد محل فعالیت  روحانیون مستقر و بهره گیری از ظرفیت مساجد در اجرای هرچه با شکوه تر مراسم سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی از دیگر عناوین برنامه های این اداره در دهه فجر به شمار می آید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *