برداشت غیرمجاز از حساب بانکی یک مرده

متهم چنین اعتراف کرد که با توجه به بدهی قبلی که از همسر شاکیه داشتم از اطمینان وی سوء استفاده کرده و از حساب همسر مرحومش برداشت کردم.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، با اعلام خبر دستگیری عامل برداشت غیر مجاز، اظهار کرد: درپی دریافت خبر یک فقره مرجوعه قضایی با موضوع برداشت غیر مجاز موضوع در دستور کار پلیس فتا شهرستان قرار گرفته که در تحقیقات اولیه از شاکیه ساکن بیان داشت که پس از فوت همسرم جهت انجام مراسمترحیم و عزیمت به شهرستان، کلید منزل را به همسایه واحد پایینی به امانت دادم و پس از بازگشت به منزل و مراجعه به بانک متوجه برداشت مبلغ بیست میلیون ریال از حساب بانکی همسرم شدم.

وی افزود: در این راستا بلافاصله پرینت حساب همسر شاکیه مورد بررسی قرار که مشخص شد مبلغ فوق ضمن چندین فقره خرید شارژ طی چند مرحله برداشت از دستگاه pos کسر شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: ضمن مشخص شدن محل دستگاه پوزتصاویر ضبط شده دوربین های مداربسته استخراج که شاکی پس از ملاحظه بلافاصله بیان داشت مردی حدودا ۳۳ساله موجود در تصویر می شناسم همسایه و هم آپارتمانی مان است که به وی اعتماد کرده و کلید منزل را به امانت به وی دادم .

پاشاکی خاطرنشان کرد: پس از کسب دستور قضایی متهم به هویت «س ق» در یک عملیات غافلگیرانه در منزلش واقع دریکی از روستاهای رباط کریم دستگیر و به این پلیس فتا دلالت که پس از مشاهده اسناد و مدارک لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی معترف و بیان داشت با توجه به بدهی قبلی که از همسر شاکیه داشتم از اطمینان ایشان سوء استفاده نموده و اقدام به برداشت از حساب نمودم.

رییس پلیس شهرستان رباط کریم تصریح کرد: براین اساس پس از تکمیل گزارش و اقدامات انجام شده شاکی و متهم جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا هدایت شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *