امام جمعه رباط کریم:

برخی مسئولان درباره برجام باید عذرخواهی کنند

امام جمعه رباط‌کریم گفت: چرا ۶ سال کشور معطل برجام شد گفتید برجام بر اب خوردن نیز تاثیر می گذارد، باید برخی از مسئولین از مردم عذر خواهی کنند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی در آئین عبادی سیاسی روز جمعه رباط کریم که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ این شهر برگزار شد،اظهار کرد: ما در ماه گذشته دو یوم الله داشتیم ؛ نخست یوم الله تشییع پیکر مقدس سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دومین یوم الله نیز آن انتقام سخت از امریکا بود و روز جمعه هفته گذشته نیز یک یوم الله با حضور میلیونی مردم صورت گرفت، مروم در این روز ثابت کردند که پشت انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: مسئولین باید قدر این مردم را بدانند در سختی ها و مشکلات از مردم حمایت کنند و پشت مردم را خالی نکنند ، متاسفانه بعضی از مسئولین قدر مردم را نمی دانند و قطعا عذاب جهنم را دوش خواهند کشید.

حجت الاسلام ترابی ابراز کرد: متاسفانه سران سه کشور المان ، فرانسه و انگلیس اقدامات ایران مبنی بر برداشتن گام پنجم کاهش تعهدات ایران را محکوم کردند ، باید بدانیم همین کشور ها به ویژه انگلیس به کشور ما بسیار بدهکار هستند اما امروز گزافه گویی می‌کنند.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: باید بدانیم اروپا و امریکا نقش پلیس بد و خوب را اجرا می کنند و نباید کوتاه بیاییم هر چقدر کوتاه بیایم دشمن بیشتر جلو می‌آید.

حجت اسلام ترابی با بیان اینکه اروپایی ها تغییر لباس می دهند و غیر قابل اطمینان هستند، خاطرنشان کرد: چرا ۶ سال کشور معطل برجام شد گفتید برجام بر اب خوردن نیز تاثیر می گذارد پس چرا از همان ابتدا به سخنان مقام معظم رهبری گوش نکردید که امروز در این وضعیت قرار بگیریم، باید برخی از مسئولین از مردم عذر خواهی کنند مانند سپاه پاسداران که اشتباه خود را پذیرفت و‌شرایط را کامل توضیح داد.

خطیب جمعه رباط کریم در بخش‌های پایانی خطبه دوم این هفته فرا رسیدن شهادت خانم فاطمه الزهرا کوثر امامت را تسلیت گفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *