برای حل مشکلات کشور باید به توانمندی های داخل کشور تکیه کنیم

امام جمعه رباط کریم: منتظر نتیجه انتخابات آمریکا بودن آدرس اشتباه دادن است و راه حل مشکلات کشور تکیه به توانمندی های داخلی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،حجت الاسلام والمسلمین ترابی در خطبه های نماز جمعه این هفته با تسلیت اربعین شهادت مظلومانه سید الشهدا(ع) و خاندان و اصحاب آنحضرت گفت: میلیونها عاشق و دلداه ی حسینی علاقه داشتند این روز ها در راهپیمایی عظیم اربعین و در کربلای معلی حضور داشته باشند،ولی بخاطر بیماری اخیر از این سعادت، امسال محرومند.

امام جمعه رباط کریم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه باید تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا باشند اظهار داشت: شیعه تابع ولایت است،شیعه یعنی تبعیت از ولی امر،امسال همانگونه که ولی امر مسلمین فرمودند در روز اربعین از خانه به ساحت مقدس امام حسین(ع) اظهار ارادت می کنیم و به آنحضرت شکوه خواهیم کرد.

خطیب جمعه رباط کریم با تبریک هفته نیروی انتظامی از ایثار و فدا کاری و خدمات شبانه روزی این پاسداران امنیت تقدیر نمود و گفت: ایجاد ،حفظ و ارتقاء امنیت وظیفه حاکمیت است،مردم حق دارند در کمال امنیت و آرامش زندگی کنند ولذا رسالت دستگاه های امنیتی و انتظامی بسیار سنگین است.

وی افزود:وظیفه نیروی انتظامی تأمین امنیت اجتماعی است یعنی مردم در جامعه،در محیط کار و زندگی خود احساس امنیت کنند،احساس نا امنی نکنند.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی در ادامه اولین مناظره دو کاندیدای نهایی ریاست جمهوری آمریکا را مایه ی بی آبرویی و خجالت آور دانست و گفت: این مناظره چکیده ی نظام لیبرالیستی و بر آمده از فرهنگ آمریکاست؛آنچه جهانیان در این مناظره دیدند چهره ی واقعی و بدون نقاب آمریکا بود؛اصول سیاست خارجی آمریکا که توسط هیأت حاکمه ی صهیونیست اتخاذ می شود ثابت و تغییر ناپذیر است و با آمدن و رفتن فردی بعنوان رئیس جمهور تغییر نمی کند

وی افزوذ: یکی از اصول سیاست خارجی آمریکا حمایت صد در صدی از رژیم غاصب صهیونیستی و دشمنی با ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است، حالا رئیس جمهور ، جمهوریخواه باشد یا دموکرات فرقی نمی کند.

امام جمعه رباط کریم در پایان گفت: ما برای حل مشکلاتمان باید به توانمدیهای در داخل کشور تکیه کنیم،منتظر نتیجه انتخابات آمریکا بودن آدرس اشتباه دادن است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *