برای آنهایی که چند اکانت ایمیل در سرویس‌دهنده‌های مختلف دارند؛ چگونه تمام اکانتهای ایمیل را به طور یکجا مدیریت کنیم؟

شاید شما هم چند اکانت ایمیل داشته باشید و برای چک کردن همه آنها به مشکل برخورده اید. در این مقاله، نرم افزاری به شما معرفی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید تعداد زیادی اکانت ایمیل را مدیریت کرده و از همه ایمیل های دریافتی با خبر شوید.

به گزارش رباط نیوز، شاید شما هم چند اکانت ایمیل داشته باشید و برای چک کردن همه آنها به مشکل برخورده اید. در این مقاله، نرم افزاری به شما معرفی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید تعداد زیادی اکانت ایمیل را مدیریت کرده و از همه ایمیل های دریافتی با خبر شوید.

Thunderbird محصول شرکت Mozilla، نرم افزاری قدرتمند و کاربردی است که برای کاربران حرفه ای و مبتدی بسیار مناسب است. این محصول به خوبی می تواند جایگزین Outlook Express در رایانه شما شود و با قابلیت های زیادش، شما را مجبور کند که هر روز از آن استفاده کنید.

چگونه تمام اکانتهای ایمیل را به طور یکجا مدیریت کنیم؟

قابلیت ها و ویژگی های این نرم افزار بسیار زیاد است که در ذیل به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:
۱. این نرم افزار رایگان است. پس شما نیازی به خرید یا استفاده از کرک ندارید.

۲. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و کاملا شبیه حالت پایه ایمیل شما می باشد.

۳. از این نرم افزار در سیستم عامل های مختلف می توانید استفاده نمایید. این نرم افزار در ویندوز، لینوکس و مک قابل استفاده است.

۴. مانند FireFox، Extension های زیاد و متنوعی دارد که که کار با آن را ساده تر و دلپذیرتر می کند. بسیاری از Extension های فایرفاکس در این نرم افزار نیز قابل استفاده هستند.

۵. این نرم افزار فیلتر قدرتمندی دارد که به وسیله آن می توانید ایمیل های ورودی را با توجه به تاریخ دریافت یا ارسال، نام فرستنده، موضوع و … دسته بندی کنید.

۶. قابلیت شناسایی و مبارزه با JunkMail ها جهت جلوگیری از ورود هرزنامه‌ها ایمیل های تبلیفاتی ناخواسته را داراست.

۷. برخی ویروس ها شکل پیچیده ای دارند. این نرم افزار می تواند کدهای جاوا‌اسکریپ و تصاویر مشکوک موجود در متن نامه ها را غیر فعال کند.

۸. از امضای‌ دیجیتال و رمزنگاری داده‌ها در ارسال و دریافت نامه‌ها پشتیبانی می کند.

چگونه تمام اکانتهای ایمیل را به طور یکجا مدیریت کنیم؟

Thunderbird جایگزین بسیار قدرتمند و کاربرپسندی برای Outlook Express است و شما با یک بار استفاده از آن نمی توانید آن را کنار بگذارید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *