با حضور شهردار و فرماندار رباط کریم صورت گرفت:آغاز اجرای طرح سراسری نظافت شهر رباط کریم با مشارکت شهروندان

در آستانه نزدیکی به ایام نوروز شهرداری رباط کریم طرح سراسری پاکسازی و نظافت شهر رباط کریم را با حضور و مشارکت شهروندان در مناطق و محلات شهر آغاز کرده است .

به گزارش رباط نیوز،در آستانه نزدیکی به ایام نوروز شهرداری رباط کریم طرح سراسری پاکسازی و نظافت شهر رباط کریم را با حضور و مشارکت شهروندان در مناطق و محلات شهر آغاز کرده است .

جعفر کهن،مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم در این خصوص اظهار کرد: در راستای فرهنگ سازی و ایجاد انگیزه در مشارکت عمومی؛ طرح نظافت و پاکسازی سراسری شهر رباط کریم  طبق زمانبندی در ۳ روز در سطح شهر و محلات مختلف اجرا خواهد شد .

اجرای طرح سراسری نظافت شهر رباط کریم
اجرای طرح سراسری نظافت شهر رباط کریم

بنا بر این گزارش، کارگران زحمتکش حوزه خدمات شهر با مشارکت و حضور شهروندان و دانش آموزان مدارس در اولین روز از برنامه زمانبندی  با حضور در محله های مختلف بصورت دسته جمعی طرح نظافت و پاکیزگی کلی شهر را انجام دادند .

مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم با اعلام اینکه در اجرای این طرح مسئولین و اعضای شورای شهر رباط کریم نیز حضور داشتند ادامه داد : این طرح بر اساس زمانبندی در طی سه روز در سطح شهر و محلات مختلف از جمله ؛ سفیدار ، شترخوار و نوده ، بازارک ، اشکانیه ، تقی آباد ، اصغر آباد، وحیدیه ، آلارد ، پرندک ، کیکاور ، فرهنگیان ، شهرک آبشناسان و محدوده دانشگاه آزاد رباط کریم اجرا خواهد شد .

لایروبی جوی ها ،پاکسازی محلات از زباله ها ، شستشوی جداول ، نظافت کوچه ها ، نخاله برداری و … اقداماتی است که در این طرح صورت میگیرد .

ریختن نخاله های ساختمانی در محدوده شهری نیز که یکی از معضلات همیشگی و دغدغه های مدیران خدمات شهری بوده همزمان با چند اکیپ در سطح شهر بصورت کامل پاکسازی خواهد شد .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *