با حضور رییس جمهوری و در جریان نشست توسعه و سرمایه گذاران در تبریز انجام شد؛ بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی چندین طرح توسعه ای استان آذربایجان شرقی

در این مراسم عملیات اجرایی آزادراه تبریز-مرند-بازرگان به طول ۲۵۳ کیلومتر و با مشارکت دولت جمهوری اسلامی ایران و یک شرکت ترکیه ای، آزادراه مراغه- دهشترود به طول ۹۲ کیلومتر به صورت مشارکتی بین دولت و بخش خصوصی و همچنین تاسیس شهر جدید شهریار با فرمان رییس جمهوری آغاز شد.

به گزارش رباط نیوز،بهره برداری از چندین طرح مهم فرهنگی، آموزشی و اقتصادی آذربایجان شرقی عصر چهارشنبه با حضور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس آغاز شد. همزمان در این مراسم، دستور عملیات اجرایی شماری از پروژه های اجرایی نیز صادر گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،در این مراسم عملیات اجرایی آزادراه تبریز-مرند-بازرگان به طول ۲۵۳ کیلومتر و با مشارکت دولت جمهوری اسلامی ایران و یک شرکت ترکیه ای، آزادراه مراغه- دهشترود به طول ۹۲ کیلومتر به صورت مشارکتی بین دولت و بخش خصوصی و همچنین تاسیس شهر جدید شهریار با فرمان رییس جمهوری آغاز شد.
در ادامه این مراسم نیز بهره برداری از بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان، طرح بزرگ دیتا سنتر استان آذربایجان شرقی، ساختمان آموزش و تحقیقاتی جهاد این استان و همچنین مجتمع رفاهی و خدماتی فرهنگیان و پل میدان شهیدان حضرتی معروف به راه آهن و همچنین تقویت خط اتوبوسرانی تبریز(BRT) آغاز گردید./دولت

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *