با ترک فعل هایی که منجر به تضییع حقوق مردم باشد نیز برخورد قانونی خواهد شد

رئیس دادگستری رباط‌کریم نیروهای وپرسنل شرکتی شهرداریها که خارج ازشهرستان رباط‌کریم به عنوان مامور مشغول خدمت هستند غیر قانونی است وباید به محل کار خود باز گردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، رئیس دادگستری رباط‌کریم درنشست خبری گفت : بیش از ۱۰۰ نفر ازنیروهای شرکتی و قراردادی ( غیر رسمی ) شهرداریهای رباط کریم ، پرند و نصیرشهر در خارج از مجموعه شهرداری مشغول به کار هستند

  محمد رضا قویدل افزود:این پرسنل شرکتی شاغل درشهرداریهای شهرستان درشهرهای جاجرم در خراسان شمالی ، ملارد ، رودبار و قصران‌، اسلامشهر ، تویسرکان ، اصفهان ، شهرقدس ، صفادشت ، شهر گلستان و شهر تهران  وسایر سایر ادارات و سازمانها ونهاد های دیگر…مشغول فعالیت هستند وحق حقوقشان را از شهرداری منطقه طلب می‌کند.

رئیس دادگستری رباط‌کریم همچنین بیان داشت. تعدادی از این‌ نیروهای مامور در نهادهای دیگر  بدون انجام کار  صرفا حقوق دریافت می کنند وهیچ موقع در سرکار خودشان حاضر نیستند.

قویدل با بیان اینکه بنابه اخبار واصله برخی از این نیروها نور چشمی ها و سفارش شده هایی هستند که در خارج از شهرداری ها مشغول به کار هستند.

وی تصریح کرد :اگر نیروی قراردادی و شرکتی  که دیگر برای مجموعه شهرداری نیازنیست شهرداری میتواند این نیروها را کنار بگذارند، نه اینکه بر خلاف قانون عمل کنند و بجای دیگری بفرستند ، شهرداری ها ملکف هستند تمامی نیروهای قراردادی و شرکتی را فراخوانده و به شهرداری بازگردانند و در صورت تمرددو عدم مراجعت کارکنان که موجب ضرر وزیان به حقوق عامه و بیت المال می شود ، این عمل وصف کیفری بوده وقابل پیگرد قضایی است.

وی با هشدار به تخطی کنندگان از قوانین جاریه  بیان داشت. طبق فرمایشات  و مطابق با سیاستهای اعلامی ریاست محترم  دستگاه قضا ، نه تنها با افعال مجرمانه برخورد خواهد شد بلکه با ترک فعل هایی که منجر به تضییع حقوق مردم باشد نیز برخورد قانونی خواهد شد.

وی در پایان گفت: مسئولین از هرگونه فرافنکی و  تشویش اذهان عمومی در جهت عدم اجرای  صحیح قانون  جدا خوداری نمایند  در غیر اینصورت مکلف  به پاسخگویی در پیشگاه دستگاه عدالت خواهند بود .

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *