رییس ستاد انتخابات حجت الاسلام رییسی در شهرستان رباط کریم: با استقبال بی نظیر مردم روبه رو شدیم/ تا این لحظه ۳۵ ستاد مردمی در شهرستان تشکیل شده است

رییس ستاد انتخابات حجت الاسلام رییسی در شهرستان رباط کریم عصر امروز در جمع خبرنگاران و فعالین رسانه شهرستان رباط کریم اظهار کرد: تاکنون با استقبال خوبی از طرف مردم روبه شده ایم و این استقبال روند افزایشی داشته است.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، رییس ستاد انتخابات حجت الاسلام رییسی در شهرستان رباط کریم عصر امروز در جمع خبرنگاران و فعالین رسانه شهرستان رباط کریم  اظهار کرد:  تاکنون با استقبال خوبی از طرف مردم روبه شده ایم و این استقبال روند افزایشی داشته است.

علی بابایی در جمع خبرنگاران گفت: آقای رییسی برنامه های بسیار بزرگی دارند که طی روزهای آینده تشریح خواهد شد.

وی با اشاره به علل نامگذاری دولت به نام« دولت کار و کرامت» از سوی حجت الاسلام رییسی اظهار کرد: دولت باید کار کند و برای مردم کرامت را به همراه داشته باشد، دولت ما به این شعار پای بند بوده و این را به مرحله اجرا می رساند.

وی ادامه داد: متاسفانه این روزها کرامت مردم به فراموشی سپرده شده و باید احقاق حق کنیم.

وی با اشاره به بخشی از مشکلات شهرستان رباط کریم به تبیین این مسائل پرداخت و خاطرنشان کرد: رباط کریم به عنوان یک شهرستان بزرگ با مشکلات بزرگی روبه است، مشکلات شهرکهای صنعتی که می توانند به بنیه بسیار بزرگی مبدل گردند از یک طرف و از سوی دیگر مشکلات مسکن مهر در پرند و ابشناسان،این ها برای مردم آزار دهنده است.

او عنوان کرد: رباط کریم با بیش از صد هزار واحد مسکونی مهر یک ظرفیت بزرگ است، مسکن مهری ها مشکلاتشان حل نشده و باید درمسیر مهربانی با این مردم گامی برداریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *