امام جمعه موقت رباط کریم:

با آمدن به خیابان چیزی درست نمی‌شود/ دولت گلوگاه‌های فساد را ببندد

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: دشمن پس از این که توانست ناامیدی را در مردم ایجاد کند در حرکت بعدی می خواهد مردم را به خیابان بکشد و به آنها خط دهد تا ناامنی ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام علی اکبر رشید زاده، امام جمعه موقت رباط کریم ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر در مصلی بزرگ امام خمینی(ره)با اشاره به تبعات تسلیم شدن در برابر دشمنان، اظهار کرد: تسلیم شدن تبعاتی دارد، مردم مدینه با امام حسین (ع) بیعت نکردند ازادگی شان را در سال بعد از دست دادند خیلی از انها کشته شدند و این به خاطر این بود که به فرمان حسین ابن علی (ع) توجه نکردند.

وی ادامه داد: امام حسین(ع) در آن روزها شهادت در راه خدا را عبادات می دانستند و تسلیم در برابر دشمن را یک ضعف بزرگ، که در نهایت انسان را به خواری و ضلالت می کشاند.

امام جمعه موقت رباط کریم با اشاره به ناکامی دشمنان در براندازی انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: کشور ما پس از انقلاب معادلات استکباری را بهم زده و دشمن هم تمام تلاش اشان را کرده که ما را از بین ببرد، از همان ابتدا دشمن با رو‌‎ش‌های گوناگون مانند ، کودتا ، جنگ داخلی ، جنگ حزب ها ، جنگ طبس ، جنگ خلیج فارس و هشت سال دفاع مقدس سعی در برگرداندن نظام داشتند.

حجت الاسلام رشید زاده در بخش دیگری از سخنانش،تحریم را کار همیشگی ایادی استکبار دانست و ابراز کرد: از همان ابتدا که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و در این چند وقت نیز فشار این تحریم ها بیشتر شده است چرا که دشمن جنگ روانی ایجاد کرده و ابزار زیادی در دست دارند.

وی در ادامه به تلاش برخی ها در داخل کشور برای ناامید کردن مردم و دامن زدن به جنگ روانی دشمنان این انقلاب اشاره و تصریح کرد: دشمن می خواهد با جنگ روانی که ایجاد کرده است مردم را از حکومت دور کند. آنها تلاش می کنند با حرکت های خود امید را از مردم بگیرند و متاسفانه برخی‌ها نیز در داخل کشور به مشکلات دامن می زنند.

امام جمعه موقت رباط کریم تأکید کرد: مشکلات امروز این نیست که دنبال مقصر بگردیم و باید به دنبال اتحاد باشیم، دشمن پس از این که توانست ناامیدی را در مردم ایجاد کند در حرکت بعدی می خواهد مردم را به خیابان بکشد و به آنها خط دهد تا ناامنی ایجاد کند تا دسترسی پیدا کند و از این طریق به جان و مال مردم  دسترسی پیدا کند، مردم پای این نظام  بوده و هم مطالباتی دارند، در اولین مرتبه دولت باید هوشیار باشد یعنی مسئولین باید بدون هیچ چشم داشتی اگر کارایی نداشت باید کنار بروند چون ما هزاران تحصیل کرده داریم انقدر جوان انقلابی داریم که می توانند جایگزین شوند . دومین درخواست مردم بستن گلوگاه های فساد مانند گمرک ها است، باید با مفسدین اقتصادی مقابله شود و اخرین مطالبه مردم این است که دولت باید یک تیم اقتصادی کارآمد تشکیل دهد و در راس آن یک فرمانده مقتدر باید باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *