بانک اطلاعاتی اتباع بیگانه در شهرستان رباط کریم به روز رسانی خواهد شد

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری رباط کریم گفت: به روز رسانی آمار و اطلاعات دستگاه ‌ها در حوزه اتباع برای ارائه گزارشات روزانه، بررسی و شناسایی اتباع بیگانه امری ضروری و مهم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،  محمود اکبرپور در پنجمین جلسه کارگروه ساماندهی اتباع بیگانه و مهاجرین که در سالن شهید باهنر فرمانداری برگزار شد، در خصوص تهیه بانک جامع اطلاعاتی بیان کرد: تهیه بانک جامع اطلاعاتی از همه اتباع بیگانه مقیم شهرستان و گزارشی از اقدامات و فعالیت های آنان برای شناسایی در موارد مقتضی از ضروریات است.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری رباط کریم در خصوص اهمیت برگزاری جلسات این کارگروه بیان کرد: این کارگروه بالاترین مرجع تصمیم گیری در حوزه اتباع خارجی است و استمرار روند ساماندهی اتباع، نهادینه کردن شناسایی و راستی آزمایی، ایجاد بانک اطلاعاتی اتباع و تعیین تکلیف مدعیان تابعیت از مهمترین اولویت‌ های این حوزه در است.

وی بر لزوم تقویت و بروز رسانی اطلاعات اتباع خارجی تاکید کرد و گفت: تمامی دستگاهها و نهادها بایستی اطلاعات خود را بروز کرده تا در آینده مشکلی متوجه شهرستان نشود. در این راستا هماهنگی و هم افزائی دستگاههای عضو کمیسیون ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی جهت تکمیل ارائه آمار مرتبط به فرمانداری بسیار با اهمیت می باشد.
انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *