رییس سازمان اتوبوسرانی شهرداری رباط کریم خبر داد:

بازسازی ۲۰ اتوبوس در ناوگان اتوبوسرانی رباط کریم

رییس سازمان اتوبوسرانی شهرداری رباط کریم از بازسازی ۲۰ اتوبوس در ناوگان اتوبوسرانی این شهر خبر داد و جزییاتی را در این باره بیان کرد .

ابوالقاسم پیر حیاتی،رییس سازمان اتوبوسرانی شهرداری رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز اظهار کرد:به دلیل وارد نشدن اتوبوس های جدید و کمبود یا توقف تولید اتوبوس در داخل، مطالبات ناوگان اتوبوسرانی شهر رباط کریم مبنی بر خرید اتوبوس های نو به درستی پاسخ گفته نشده است و در چنین شرایطی یکی از بهترین روش ها برای بالا بردن کیفیت ناوگان، بازسازی اتوبوس های قدیمی و فرسوده است.

وی افزود : در ماه های اخیر شماری از شهروندان به شکل های مختلف اعتراض خود را مبنی بر کیفیت نامناسب اتوبوس ها اعلام کرده بودند که با پیگیری از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری رباط کریم عملیات بازسازی و نوسازی برخی از اتوبوس ها وارد مراحل عملیاتی شده است.

رییس سازمان اتوبوسرانی شهرداری رباط کریم تصریح کرد : این ناوگان دارای۵ خط فعال است که  خطوط رباط کریم به رازی و رباط کریم به آزادی بیشترین حجم جابجائی مسافر را بر عهده دارند که در این طرح نوسازی و بازسازی شدند .

وی در پایان بیان داشت : عملیات بازسازی اتوبوس ها شامل نقاشی خودرو، نوسازی صندلی ها و امکانات داخلی ، بازرسی و تعویض قطعات فرسوده است که امیدواریم نقش موثری در بهبود کیفیت جابجایی مسافران و ارتقای ایمنی و رفاه آن ها ایفا کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *