بازدید سرزده فرماندار رباط کریم از ادارات سطح شهرستان

فرماندار شهرستان رباط کریم جهت ارزیابی سطح خدمات رسانی ادارات و تکریم ارباب رجوع به همراه معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری به بازدید سرزده از برخی از ادارات سطح شهرستان پرداخت .

به گزارش رباط نیوز، فرماندار شهرستان رباط کریم جهت ارزیابی سطح خدمات رسانی ادارات و تکریم ارباب رجوع به همراه معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری به بازدید سرزده از برخی از ادارات سطح شهرستان پرداخت .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم , سعید بیات در این بازدید ضمن  اعتراض از عدم حضور بسیاری از کارمندان در محل کار خود افزود: همه کارمندان و مسولان ادارات برای حضور در محل خدمت و ارائه خدمات به مردم حقوق می گیرند و عدم تعهد به حضور به موقع و پاسخگویی به مردم منجر به تضییع حقوق بیت المال و مردم می گردد.
بیات اظهار داشت: ساعت شروع کار در ادارات در قانون مشخص شده است و هیچ کارمند و مسئولی حق ندارد به هر بهانه محل خدمت خود را ترک کرده و جایگزینی برای خود تعیین ننماید.
وی ضمن گلایه از مدیریت برخی از مدیران سطح شهرستان جهت عدم نظارت بر روند کاری کارمندان و رعایت انضباط اداری خاطرنشان کرد: در مقابل دفاع از حقوق مردم کوتاه نمی آئیم.
بیات ضمن احترام به شعار اسلامی و برگزاری زیارت عاشورا در ادارات گفت: نباید به اسم برگزاری مراسم دینی یک اداره را به حالت تعطیل درآورد و از ارائه خدمات به ارباب رجوع ها خودداری نمود.
وی در پایان ضمن اشاره به برگزاری جلسات درون سازمانی ادامه داد: جلسات داخلی باید خارج وقت اداری صورت پذیرد و نباید برگزاری این جلسات عاملی جهت عدم خدمت به مردم گردد.
شایان ذکر است فرماندار رباط کریم در این بازدید نظرات ارباب رجوع ها و میزان رضایتمندی آنان از مسولان را جویا شد.

فرماندار شهرستان رباط کریم جهت ارزیابی سطح خدمات رسانی ادارات و تکریم ارباب رجوع به همراه معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری به بازدید سرزده از برخی از ادارات سطح شهرستان پرداخت .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *