بازدید رییس جمعیت هلال احمر کشور از پایگاه امدادی رباط‌کریم/ رباط کریم را دریابید!

رییس جمعیت هلال احمر کشور که به تازگی به عنوان رییس جمعیت هلال احمر کشور انتخاب شد، رباط کریم را یکی از مکانهای مورد نظر خود برای سرکشی و بازدید انتخاب کرده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، رییس جمعیت هلال احمر کشور که به تازگی به عنوان رییس جمعیت هلال احمر کشور انتخاب شد، رباط کریم را یکی از مکانهای مورد نظر خود برای سرکشی و بازدید انتخاب کرده است.

این سفر امروز در حالی صورت گرفت که فرماندار رباط کریم و جمعی از معاونین در کنار کریم همتی حضور داشتند.

پایگاه امداد هوایی رباط کریم در نصیرشهر واقع شده و برای برای پشتیبانی حوادث پیش بینی نشده و بحرانی مورد استفاده قرار می گیرد.

تا پیش از این بازدید و در سالهای گذشته، میرزمانی شهردار پیشین رباط کریم از موافقت برای استقرار پایگاه امداد هوایی در شهرک آبشناسان خبر داد که این وعده محقق نشده است.

رباط کریم به لحاظ دسترسی به دو اتوبان بزرگ تهران ساوه و تهران قم و همچنین هم جواری با فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) همواره باید مورد مهر مسئولان قرار گیرد اما گویا این چنین نیست و تنها نامی از رباط کریم در اذهان مسئولان باقی مانده است.

امیدست فرماندار جدید شهرستان رباط کریم با برنامه ریزی مدون و بهره گیری از قدرت چانه زنی سعی در برآورد کردن خواسته های مردم شهر تاریخی کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *