بازدید حجت الاسلام محمدی نژاد از دارالقرآن رباط کریم

امام جمعه شهرستان رباط کریم و رئیس شورای شهر رباط کریم از دوره مقدماتی مسابقه سراج منیر پایه پنجم و ششم در مکان دارالقران رباط کریم برگزار شد بازدید کردند .

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز،امام جمعه شهرستان رباط کریم و رئیس شورای شهر رباط کریم از دوره مقدماتی مسابقه سراج منیر پایه پنجم و ششم در مکان دارالقران رباط کریم برگزار شد بازدید کردند .

حجت الاسلام محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم پس از بازدید از شرایط برگزاری مسابقه و بررسی تدوین سوالات، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این حرکت قرانی و تشکر از سعید جلالی مدیریت دارالقران؛ اظهار کرد: حفظ ارتباط با قران و اموزش قران در سنین کودکی عرصه‌را برای موج های فرهنگی بیگانه که در غالب رسانه های مجازی به درون جامعه نفوذ کرده اند تنگ تر میکند.

وی پس از تاکید بر همکاری بیش از پیش همه مسئولین در راستای حمایت دارالقران، از همه خانواده های حاضر در سالن همایش خواست که در این ماه میهمانی خدا بر اجرای احکام اسلامی تاکید کنند و نگذارند فرزندانشان نماز و روزه را از یاد ببرند.

بنا بر این گزارش،حجت الاسلام جلالی، مدیریت دارالقران نیز در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از همه شرکت کنندگان فرمودن که مسابقه فینال این دوره در روز ۱۸ خرداد برگزار می شود و مراسم اختتامیه نیز متعاقبا اعلام می گردد.

وی در پایان بیان داشت : برای کلیه متسابقین این دوره جایزه ای در نظر گرفته شده است و برای برندگان جوایز نفیسی از دوچرخه تا سکه طلا تهیه شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *