در پی مقابله با فساد مالی؛

بازداشت سه عضو دیگر شورای اسلامی شهر پرند؛ تاکنون ۵ عضو دستگیر شده‌اند

در پی فسادمالی در شهر پرند سه عضو دیگر شورای اسلامی شهر پرند دستگیر و روانه بازدداشتگاه شدند تا تحقیقات درباره آنها صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، پس از آن که روز گذشته دو شورای اسلامی شهر پرند به دنبال پرونده فساد مالی در شهر پرند دستگیر شدند، امروز نیز یک منبع آگاه در شهرستان رباط کریم از دستگیری سه عضو دیگر شورای اسلامی شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: پیرو پرونده فسادمالی در شهرداری پرند، امروز نیز سه عضو دیگر شورای اسلامی شهر پرند به تهران فراخونده شدند تا درباره آنها تحقیقاتی صورت بگیرد و در نهایت اگر نیاز به بازداشت باشد انجام شود.

وی گفت: با فراخونده شدن این سه نفر مجموعه دستگیری ها به ۵ عضو می رسد.

یک منبع آگاه دیگر صبح امروز به خبرنگار رباط نیوز این گونه گفت که: موضوع اختلاس یا ارتشاء هنوز معلوم نیست،باید تحقیقاتی در این باره شود تا به حقیقت موضوع دست پیدا کنیم.

با این تفصیل تعداد بازداشتی های فساد مالی در شهر جدید پرند به ۵ عضو رسیده و بنابر اظهارات برخی از مسوولان، این پرونده شاید متهمان دیگری داشته باشد، آنچه لازم است برخوردی جدی و صریح دستگاه قضا با این متهمان است، کاری که تا به امروز نیز از سوی قضات شجاع و دلسوز انقلاب صورت گرفته است.

گفتنی است پرند یکی از شهرهای مسکن مهر نشین کشور است که در جنوب غربی تهران قرا گرفته است که روزگاری رویای پایتخت شدن را در سر داشت، این شهر در حال جمعیتی حدود ۹۰هزار دارد و دارای مدیریتی دوگانه از سوی شهرداری و شرکت عمران است.

انتهای پیام/

۱ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *