بازداشت دهیار سنجر به اتهام آزار جنسی یکی دختر جوان

دهیار سنجر از توابع بخش مرکزی دزفول روز جمعه بعد از آن‌که ویدیویی از مکالمه‌اش با یک دختر جوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، به دستور دادستان دزفول بازداشت شد.

به گزارش رباط نیوز ،دهیار سنجر از توابع بخش مرکزی دزفول روز جمعه بعد از آن‌که ویدیویی از مکالمه‌اش با یک دختر جوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، به دستور دادستان دزفول بازداشت شد.

منصور محمدی خباز، دادستان دزفول، با تایید خبر بازداشت دهیار سنجر، گفت: «این دهیار براساس شواهد و کلیپ منتشر شده در فضای مجازی بازداشت و با تشکیل پرونده مقدماتی با قرار قانونی روانه زندان شده است.»

یک ویدیو که از روز پنج‌شنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد دهیار سنجر بخش مرکزی دزفول را در حال خواهش و التماس از دختری جوان نشان می‌دهد.

دهیار در این ویدیو از رفتار خود عذرخواهی کرده و از دختر می ‌خواهد که موضوع را علنی نکند اما دختر رفتار او را زشت دانسته و تاکید دارد که دهیار با این رفتار به همسرش نیز خیانت کرده است.

منابع محلی گفتند که «شواهد و سخنان رد و بدل شده در این ویدیو» نشان می‌دهد که «دهیار قصد تعرض به این دختر جوان را داشته که برای شرکت در کلاس‌های خیاطی به دهیاری رفته بود.»

محمد حیدری، سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، نیز با تایید بازداشت دهیار سنجر، گفت: «مسئولان مربوطه پیگیر این موضوع هستند و منتظر گزارش نهایی آن‌ها هستیم.»

حیدری با بیان اینکه شوراها وظیفه نظارت بر عملکرد دهیاری‌ها را دارند، گفت که اعضای شورا براساس اعتماد و رای مردم انتخاب شده‌اند و وظیفه نظارت بر عملکرد درست دهیاران را دارند و باید نسبت به چنین اقداماتی پاسخگو باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *