ایلانلو خبر داد: شهردار رباط‌کریم انتخاب می شود

عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم با اشاره به آغاز فصل همدلی و اتحاد در شورای اسلامی شهر گفت: به زودی شهردار رباط‌کریم انتخاب می‌شود..

پریسا ایلانلو عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم  امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخاب سرپرست قانونی شهرداری رباط‌کریم با ۶ رای موافق حقیقتا نشان از همدلی و ترسیم فصل جدیدی از اتفاقات و رویدادهای پیش روی است.

وی افزود: به طور قطع پروژه‌های مطلوبی در گذشته تعریف و اجرا شده است که با انتخاب شهردار آینده می توان این روند را ادامه و در مسیر توسعه و آبادانی رباط‌کریم حرکت کرد.

رییس سابق شورای اسلامی شهر رباط‌کریم تاکید کرد: سرپرست قانونی شهرداری رباط‌کریم فردی توانمند است و تا تکمیل شدن پروسه انتخاب شهردار باید او را در جهت پیشبرد اهداف شهری حمایت کرد.

وی ضمن قدردانی از همکارانش در شورای شهر، ابراز کرد: اتحاد و همدلی، رمز حرکت قطار شهری به سوی قله‌های پیشرفت است.

این عضو فعال شورای اسلامی شهر در ادامه ضمن حمایت از اجرای پروژه‌های عمرانی در رباط‌کریم تاکید کرد که باید برای مردم و رفاه آنها در کهن شهر رباط‌کریم تلاش کرد.

وی در بخش پایانی این گفت وگو به پروسه انتخاب شهردار رباط‌کریم اشاره و خاطرنشان کرد: به زودی شهرداری که با معیارهای مردم رباط‌کریم همخوانی داشته باشد انتخاب و راه برای توسعه هر چه بیشتر شهر هموار خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *