فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم:

ایجاد یک کلانتری جدید در شهر پرند/ مردم فریب جاعلان و کلاهبرداران را نخورند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت:این که جمعیت پرند روبه افزایش است آیا فکری برای زیر ساختهای نظامی و انتظامی این شده است، کلانتری ها به سختی پاسخگوی این شهر هستند و سعی داریم تا یک کلانتری جدید دیگر را در شهر پرند ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز،سرهنگ پور سعادت فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که با حضور خبرنگار خبرگزاری ها و رسانه های محلی برگزار شد، اظهار کرد: استفاده کردن از مشارکت عمومی در بحث امنیت عمومی مهم است.  در حقیقت پلیس نمی تواند در تمام کوچه ها و خیابان ها نیرو مستقر کند و  به این سبب است که باید از مردم کمک گرفت.

وی ضمن هشدار به مردم در خصوص بهره گیری از افراد فاقد صلاحیت در نگهبانی‌ها افزود: مردم سعی کنند از افراد مورد اطمینان در مجتمع  و آپارتمان‌ها استفاده کنند چرا که عدم استفاده از افراد مطلوب واقع پلیس مشکلات فراوانی را برای مردم به دنبال می آورد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از مردم خواست به کلاهبرداران اعتماد نکنند و خاطرنشان کرد: اگر جایی ادعای فروش خودرو ارزان داد و یاشرکتی ایجاد کرده  و وعده فروش ارزان خودرو را دادند حتما با پلیس تماس بگیرند و ان را اطلاع دهند.

سر هنگ پور سعادت  همچنین در بخش دیگری از سخنانش از عدم مردم به ماسفربرهای شخصی سخن گفت و عنوان کرد: مردم نباید با خودروهایی شخصی ارزان قیمت سفر کنند بلکه سعی کرده با مسافربرهای زیر نظر تاکسیرانی اقدام به سفر کنند تا مشکلاتی برای آنها ایجاد نشود.

وی در ادامه توصیه ای به خبرنگاران کرد و گفت:  اصحاب فرهنگ و رسانه ها پس از تأیید از صحت یک موضوع بر روی کاغذ بنویسند چرا که نباید جامعه را دچار التهال کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در بخش های دیگری از این نشست خبری بیان کرد: در کل ۲۷ مجرم فراری در رباط کریم وجود دارند که تاکنون ۱۹ تن از آنها دستگیر و روانه زندان شده است، این طرح دستگیری ها تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی ضمن انتقاد از وضعیت موجود درباره معتادان متجاهر عنوان کرد: ما آمادگی داریم که معتادان متجاهر را دستگیر کنیم آیا جایی برای استقرار معنادان وجود دارد؟.

سرهنگ پور سعادت با ابراز نگرانی از روند افزایش جمعیت در شهر پرند، خواستار توجه به زیرساختهای نظمی و انتظامی این شهر جدید شد و تصریح کرد: این که جمعیت پرند روبه افزایش است آیا فکری برای زیر ساختهای نظامی و انتظامی این شده است، کلانتری ها به سختی پاسخگوی این شهر هستند و سعی داریم تا یک کلانتری جدید دیگر را در شهر پرند ایجاد کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *