رییس سازمان حمل و نقل شهرداری رباط كريم:

ایجاد پایانه تاکسیرانی در راستای پیشرفت شهر/ زمان توقف اتوبوس‌های بین شهری کاهش یافته است

رییس سازمان حمل و نقل شهرداری رباط کریم گفت: درحال تجهیز پایانه مرکزی مستقر در بلوار آزادگان هستیم، باید برای رفاه حال مردم و رانندگان تلاش کرد و براین اساس بود که انتقال تاکسی ها را در دستور کار قرار دادیم.

ابوالفضل صیفی، رییس سازمان حمل و نقل شهرداری رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، با اشاره به فعالیت های این سازمان اظهار کرد: زمان حرکت اتوبوس ها در بین دو مسیر چهارراه مصلی تا پل خیابان مدرسه سلطان آباد را کاهش دادیم، در گذشته زمان این مسیر ۴۵ دقیقه بود که امروز با تلاش نیروی این مرکز، به ۲۰ دقیقه کاهش یافته است.

وی ادامه داد: رانندگانی که مسافران را در مسیرمذکور نگه دارند و زمان بیشتری صرف شود، به طور قطع با آنها برخورد می شود، به طوری که برخوردهایی از جمله توقیف خودرو، ضبط کارنامه و حتی جریمه نقدی در دستور کار است.

رییس سازمان حمل و نقل شهرداری رباط کریم به یکی از نکات مثبت شهرداری رباط کریم در دوره جدید اشاره و خاطرنشان کرد: امروز تیم مدیریتی شهرداری رباط کریم جوانانی هستند که توانسته اند با ایده های مطلوب شهر را اداره کنند، در این راستا شهردار رباط کریم توانسته به درستی از جوانان برای مدیریت شهر بهره گیری کند.

صیفی در ادامه با اشاره به نرخ کرایه ها در رباط کریم، ابراز کرد: این نرخنامه در شورای انطباق فرمانداری مصوب و به شورای اسلامی شهر ارسال شده که امروز در رباط کریم اجرایی شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نرخ دریافتی صندلی های عقب و جلو خودرو متفاوت است، خاطرنشان کرد: اگر چنین موضوعی اتفاق بیفتد شهروندان می توانند با شماره تلفن ۵۶۴۳۴۸۸۶ تماس حاصل نمایند و گشت های نظارتی ما را در جریان این رخداد قرار دهند.

رییس سازمان حمل و نقل شهرداری رباط کریم در بخش دیگری از این مصاحبه، به انتقال ۱۲ ایستگاه به پایانه مرکزی شمال شهر رباط کریم خبر داد و اظهار کرد: درحال تجهیز پایانه مرکزی مستقر در بلوار آزادگان هستیم، باید برای رفاه حال مردم و رانندگان تلاش کرد و براین اساس بود که انتقال تاکسی ها را در دستور کار قرار دادیم.

وی تأکید کرد: در بخش ابتدایی این پایانه تاکسی های فرهنگیان، رجایی و کیکاور قرار می گیرد و در انتها ایستگاه های کرج و شهریار و … مستقر خواهند شد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *