سخنگوی شورای اسلامی شهر پرند خبرداد: ایجاد جنگل کاری در ضلع شمالی پرند/ مردم پرند همچنان در مصرف آب صرفه جویی کنند

سخنگوی شورای اسلامی شهر پرند گفت: جانمایی پیشین آرامستان شهر پرند بنا به دلایلی کنار گذاشته شد و با پیگیری های نماینده مردم در مجلس و فرماندار و دیگر مسوولان ۲۰۰ هکتار زمین از منابع طبیعی اخذ شد که ۵۰ هکتار آن به آرامستان تخصیص و ۱۵۰ هکتار دیگر نیز به جنگل کاری در شمال پرند اختصاص یافته است.

حسین کسمرادی چگینی سخنگوی شورای اسلامی شهر پرند و رئیس کمیسیون نظارت، حقوقی و ورزش و جوانان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با تأکید بر اینکه پیگیری‌هایی درباره رفع قطعی آب و افت فشار شده است، ابراز کرد: در شرایطی که مشکلات بی آبی و افت فشار در شهر پرند حاکم است از مدیر آبفای این شهر پیگیری هایی در این خصوص داشته که لازم است مردم همچنان صرفه جویی در مصرف آب را در دستور کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد: با آغاز فصل گرما طبیعتا مصرف آب در شهر پرند افزایش داشته به همین سبب است که در برخی نقاط شاهد افت فشار آب هستیم.

کسمرادی با اشاره به احداث آرامستان در شهر جدید پرند؛ ابراز کرد: جانمایی پیشین این آرامستان بنا به دلایلی کنار گذاشته شد و با پیگیری های نماینده مردم در مجلس و فرماندار و دیگر مسوولان ۲۰۰ هکتار زمین از منابع طبیعی اخذ شد که ۵۰ هکتار آن به آرامستان تخصیص و ۱۵۰ هکتار دیگر نیز به جنگل کاری در شمال پرند اختصاص یافته است.

وی تاکید کرد: در مراحل پایانی انتقال قراداد این زمین‌ها هستیم و در اسرع وقت عملیات عمرانی این دو پروژه بزرگ آغاز و به اطلاع عموم خواهد رسید.

این عضو شورای اسلامی شهر پرند همچنین از ایجاد کمپ جمع آوری سگهای ولگرد در این شهر خبر داد و گفت: محل جمع این سگها در پرند از سوی شرکت عمران پرند اداره می شودکه یک مکانی مناسب و دارای تجهیزات است.

وی ادامه داد: به دنبال ایجاد یک کمیته در پرند هستیم تا بتوانیم به صورت مدیریت واحد سگهای ولگرد را جمع آوری و تحویل این مکان دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *