اژه‌ای: تاکنون هیچ آقازاده‌ای دستگیر نشده است

معاون اول قوه قضاییه در نشست خبری پلیس آگاهی در مورد واردات خودرو، واردات موبایل و فروش وخرید ارز گفت: تا کنون و تا این لحظه در تحقیقات ما آقازاده و مرتبطان با آنها دستگیر نشده‌اند اما ما تمام شرکت‌ها و اعضای هیات مدیره آنها را به طور کامل بررسی نکردیم و تحقیقات ما ادامه دارد. بنابراین تاکنون چنین موردی نبوده است.

به گزارش رباط نیوز، معاون اول قوه قضاییه از بازداشت مدیرکل سازمان توسعه تجارت و معاونش خبر داد.

به گزارش ایسنا محسنی اژه‌ای در نشست خبری پلیس آگاهی از بازداشت مدیرکل سازمان توسعه تجارت و معاونش، مسئول ثبت سفارش و طراح سامانه در ماجرای واردات خودرو خبر داد.

وی همچنین درمورد واردات موبایل گفت: حدود ۴۰ شرکت تخلفاتی داشتند. بعضی‌ها فاکتور صوری برای فروش موبایل صادر کرده بودند که فهمیدیم اصلا فردی که فاکتور براش صادر شذده خبر نداشته است.

معاون اول قوه قضاییه از احضار مدیرعامل شستا درباره شرکت‌های وابسته به آن خبر داد و گفت: مدیرعامل گفت خبر ندارد و رفت تحقیق کند که ما البته به تحقیقات او اکتفا نخواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در مورد واردات خودرو، واردات موبایل و فروش وخرید ارز ۱۳ نفر تاکنون دستگیر شده‌اند که پنج نفر در مورد ثبت سفارش خودرو بودند. چند نفر از افراد هم در بازار ارز دستگیر شدند؛ از جمله فردی که به عنوان عامل بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز، ارز می‌گرفته و صراف هم نبوده و بازداشت شده است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: تا کنون و تا این لحظه در تحقیقات ما آقازاده و مرتبطان با آنها دستگیر نشده‌اند اما ما تمام شرکت‌ها و اعضای هیات مدیره آنها را به طور کامل بررسی نکردیم و تحقیقات ما ادامه دارد. بنابراین تاکنون چنین موردی نبوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *